У Лиманському ліцеї 05 грудня відбулась зустріч делегації з Естонії, яка приїхала до України з метою налагодження тісної взаємодії з жителями сходу України. У Лиман вони прибули в рамках програми розвитку ПРООН на форум місцевого розвитку «Вiдновлення та розбудова світу». У складі делегації – мери муніципалітетів, різних державних і приватних установ, які бажають ознайомитися з досвідом упровадження в Україні та поділитися власними напрацюваннями в питаннях місцевого самоврядування. Цікавило їх і питання профільного навчання в закладах освіти, тому ліцеїсти радо зустрічали гостей запашним короваєм, українськими піснями та пирогами з печі, виготовленої ліцеїстами для  української світлиці. Старшокласники презентували англійською мовою лінгафонний кабінет, що відкриває великі можливості для розвитку мовленнєвих  навичок та творчих здібностей ліцеїстів профілю «Іноземна філологія».

А після того, як за українськими традиціями «господарі» ліцею посипали попелом  ноги гостей, ті у відповідь пообіцяли, що обов’язково повернуться й радо запросили представників освіти до Естонії.

Зустріч була дуже теплою, і естонці залишились у захваті від талановитих дітей Лиманщини. Дякуємо керівному апарату Лиманської ОТГ за надану честь ліцею представляти освіту Лиманщини.