Стартував новий 2020-2021 навчальний рік. Сьогодні в нас велике свято – свято зустрічі з ліцеєм, своїми вчителями та однокласниками. Майже 100 днів на дистанційному навчанні, трохи менш як 100 днів літніх канікул роз’єднали нас. Але, нарешті, ми разом.

Тож, будемо надолужувати те, що, можливо, пропусили, недоотримали в емоційному плані, осягнемо нове. Нашу першу зустріч у новому навальному році  ми назвали «Надолужуємо 100…». Що означає ця магічна цифра 100 та чому в центрі уваги саме цифра? Тому що саме 2020/2021 стане Роком математики в Україні. А ще на перших уроках ліцеїсти могли обговорити та втілити в життя  «Сто дитячих мрій!», «Сто дружніх побажань», «Сто яскравих вражень про літо» тощо.

30 учнів 8 класу переступили поріг нашого закладу вперше. А супроводжувати їх у бурхливе майбутнє буде класний керівник Заруднєва Людмила Леонідівна.

Привітала всіх ліцеїстів та бажала нових звершень директорка ліцею Олена Вікторівна Глуханюк.

Яскравим флешмбом майбутніх випускників  «ліцейської веселки», що символізувала єдність у різноманітності та потужності світла, освіти і прогресу завершилось привітання ліцеїстів.

Цікаво та змістовно у формі воркшопу пройшли перші уроки на ліцейському подвір’ї. У рік математики та незвичайних обставин в умовах всеукраїнського карантину на перших уроках ліцеїсти вчилися  толерантності  та висловлювати свої думки, мріяти  та планувати майбутнє, рахувати та прогнозувати, а ще згадували про безпечну поведінку в умовах пандемії та вшановували пам’ять захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Нехай цей навчальний рік буде успішним! Здоров’я усім, миру та любові!