Шановні ліцеїсти! Керівництво ліцею підібрало для випускників корисну інформацію про вступну кампанію та ЗНО 2022.

 1. УСІ ВИПУСКНИКИ ЛІЦЕЮ ВЖЕ ЗАРЕЄСТРОВАНІ НА ЗНО! Додатково реєструватися не потрібно! Інформація щодо реєстрації до 9 квітня  на сайті Українського центру оцінювання якості освіти ліцеїстів не стосується. Це для тих, хто не встиг зареєстуватись до 09 березеня.
 2. Замість традиційного ЗНО для вступу на бакалаврат цього року заплановано проведення національного мультипредметного тесту (НМТ).

  НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ

  Щоб узяти участь у цьому тестуванні,
  Найважливіший документ учасника/учасниці традиційного ЗНО ー Сертифікат учасника ЗНО (документ із його/її фотокарткою і переліком предметів, вибраних для складання). Для участі в НМТ цей документ не потрібен, однак для комунікації з учасниками (підтвердження бажання взяти участь у тестуванні, вибір очікуваного міста перебування на час тестування тощо) буде використано Інформаційну сторінку учасника ЗНО. Доступ до неї здійснюється за номером та PIN-кодом, зазначеними в сертифікаті.
  Тим, хто вже має сертифікат, потрібно обов’язково занотувати його номер і PIN-код, аби надалі використовувати їх для входу на свою Інформаційну сторінку.
  Якщо ж ви зареєструвалися для проходження тестування, однак не маєте ані сертифіката, ані інформації щодо його номера і PIN-коду, не хвилюйтеся: невдовзі ми повідомимо вам, як дізнатися дані для входу на свою Інформаційну сторінку. (https://test.dn.ua/potribensert)

3. На мобільні телефони кожного учасника ЗНО прийдуть у вигляді СМС номер сертифікату та його код (це для тих, хто не має при собі сертифікат).
4. Кому треба складати Національний Мультипредметний Тест (НМТ) і що це таке?
https://life.pravda.com.ua/society/2022/04/1/248064/

https://mon.gov.ua/ua/osvita/zagalna-serednya-osvita/nacionalnij-multipredmetnij-test

https://osvita.ua/consultations/86196/

https://www.facebook.com/groups/769157383262189/posts/1781905045320746/

https://mon.gov.ua/ua/news/vidbuvsya-onlajn-brifing-shodo-vstupnoyi-kampaniyi-v-2022-roci

https://cntime.cn.ua/multipredmetnij-test-zamist-klasichnogo-zno-osobli-article/

СКЛАДНИКИ НАЦІОНАЛЬНОГО МУЛЬТИПРЕДМЕТНОГО ТЕСТУ: 

УКРАЇНСЬКА МОВА

МАТЕМАТИКА

З 18.04 по 24.04 будуть опубліковані складники НМТ з  з історії України.

Зараз можна спробувати скласти мотиваційний лист.

Він потрібен бути складений грамотно й обґрунтовано.

Що таке мотиваційний лист?

Мотиваційний лист – документ, у якому пояснюють причини, з яких вважають себе найкращими кандидатами для вступу на відповідну навчальну програму конкретного університету.