Малюнки учасників надати до 16.04, учителю мистецтва Роменській С.В.

Учасники конкурсу – учні та вихованці закладів загальної середньої, позашкільної освіти, віком від 7 до 18 років включно.

Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях:

– молодша – 7- 10 років;

– середня – 11-14 років;

– старша – 15-18 років.

Порядок та терміни проведення конкурсу.

Для участі в конкурсі надаються тільки індивідуальні роботи.

за консультацією звертатися: т. 0958900153, пошта:sv.romenskaja@gmail.com

Умови проведення міського етапу

обласного конкурс малюнків

«Весняні барви Донеччини»

Метою конкурсу є: виховування в молоді любові до рідного краю, розширення знань про Донецьку область, виявлення у юних художників творчих здібностей та вміння відображати неповторну красу пейзажних мотивів рідного краю, які спонукають дітей до патріотичного та естетичного сприйняття навколишнього світу.

Завдання конкурсу – ознайомити видовим різноманіттям рослинності рідного краю; поширення знань про сезонні явища у природі; розвиток гуманного ставлення до навколишнього середовища, мотивація інтересу до охорони; формування  відповідальності за стан оточуючого середовища; залучення до практичної діяльності засобами образотворчого мистецтва; сприяння вихованню активної життєвої позиції учасників конкурсу.

Критерії оцінювання конкурсних робіт:

– відповідність тематиці конкурсу –  5 балів;

– художня виразність -5 балів;

– оригінальність творчої  роботи  -5 балів;

– акуратність виконання  роботи 5 балів.

Максимальна кількість балів – 20.

Вимоги до конкурсних робіт.

У 2020 році конкурс малюнків «Весняні барви Донеччини» проходить за темою «Мелодія весни». На конкурс надаються малюнки формату А3, А4. Роботи повинні бути виконані акуратно та технічно і відповідати тематиці конкурсу. До кожної роботи необхідно додати укріплену етикетку з інформацією.

Малюнки, які не відповідають вимогам, прийматися і оцінюватися не будуть.

Визначення та нагородження переможців.

Загальна кількість переможців та призерів визначається  від загальної кількості ( не більше 50 % від представлених робіт). На обласний етап конкурсу малюнків «Весняні барви Донеччини» направляється не більше 10 робіт.

Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради.

Взяти до уваги, що є наявний преміальний фонд за планом заходів «Програми національно – патріотичного виховання дітей та молоді Лиманської об’єднаної територіальної громади на 2017 – 2020 роки» у 2020 році.