На виконання листа Лиманської міської ради від 01.11.2019р. № 6251-02-10 та листа Донецької обласної державної адміністрації від 18.10.2019р. № 0.2/16/1974/1/2-19 Про План заходів Тижня енергозбереження у Донецькій області, з метою активізації інформаційно-роз’яснювальної роботи, спрямованої на формування в суспільстві свідомого ставлення до необхідності підвищення енергоефективності, розвитку та використання відновлювальних джерел енергії та альтернативних видів палива

в ліцеї з 11 по 15 листопада 2019 року проводився Тиждень енергозбереження, в межах якого було проведено наступні заходи:

Класними керівниками 8-11 класів  проведено тематичні уроки, бесіди, лекції на тему «Енергозбереження в Україні» щодо пропаганди важливості енергозбереження та раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів.

Вчитель основ здоров’я Роменська С.В. залучила учнів 8-9 класів до ліцейського конкурсу колажів «Зайвим тратам скажемо «ні» – збережемо тепло і світ» з подальшою їхнею презентацією та захистом у своєму класі.

Вчителем географії Гордієвською Н.В. оголошено про проведення серед учнів 8-10 класів конкурсу рефератів на тему «Енергозбереження –стиль життя сучасної людини».

В холі ліцею та навчальних кабінетах оновлено наглядну агітацію та обладнано куточки безпеки життєдіяльності з питань енергозбереження.

На батьківських зборах  в листопаді – грудні 2019 року буде заслухано питання про заощадження електроенергії та батьки будуть ознайомлені з порадами щодо збереження тепла в приміщеннях.