Модель навчання

Лиманського ліцею

Лиманської міської ради

Донецької області

в умовах коронавірусної інфекції

у 2020-2021 навчальному році

 

З 1 вересня 2020 року Лиманський ліцей розпочинає роботу у традиційному режимі, але зі змінами, які викликані коронавірусною інфекцією.

Формат свята Дня знань 1 вересня буде змінено на альтернативний варіант замість проведення урочистої лінійки.

Вхід до закладу буде здійснюватися на 2 входи. На спеціально обладнаних столах будуть знаходитись дезінфікуючи засоби, біля вмивальників – рідке мило та паперові рушники.

Розпочинатися зняття будуть із щоденного температурного скинінгу працівників закладу. До роботи не будуть допускатися особи, у яких виявлена температура тіла вища за 37,2̊. Педагогічні працівники через щоденне опитування здобувачів освіти будуть дізнаватися про їхній стан здоров′я.

За кожним класом буде закріплений певний кабінет. На уроки фізики, інформатики та іноземних мов здобувачі освіти будуть переходити до обладнаних кабінетів.

Уроки фізичної культури проводитимуться на свіжому повітрі відповідно до погодних умов.

З метою уникнення скупчення учнів протягом навчального дня в ліцеї планується запровадження змішаного навчання. Для цього почергово 1 клас (1 день на тиждень) буде навчатися дистанційно. Також почергово дистанційно  будуть викладатися такі предмети як географія, біологія, мистецтво, зарубіжна література, основи здоров՛я, громадянська освіта, всесвітня історія, астрономія, захист України.

У великих класах (8 та 10 класи) буде запропонований щоденний гнучкий графік відвідування закладу з попереднім узгодженням з батьківською громадськістю. При цьому, для класів та учнів 8 та 10 класів, які навчатимуться почергово дистанційно уроки будуть проводитися за допомогою сервісів Zoom, Skype, Meet. Обов՛язково будуть враховані технічні можливості кожного учня для почергового дистанційного навчання.

Батьки, які бажають обрати дистанційну форму навчання для своєї дитини, мають право написати про це заяву директору ліцею.

Всі масові заходи у закладі, а також засідання колективу переводяться у дистанційний режим.

Робота їдальні буде здійснюватись у звичайному режимі, але з відкоригованим графіком харчування кожного класу з урахуванням санітарних норм щодо одночасного перебування певної кількості осіб в їдальні.

У закладі прибиральницями службових приміщень буде проводитись щоденне вологе прибирання відповідно до існуючих нормативів та наприкінці навчального дня дезінфекція всіх поверхонь.

Адміністрація ліцею буде здійснювати щоденний контроль щодо виконання  санітарно-гігієнічних умов навчання та ефективності обраної моделі. При виявленні недоліків, або її неефективності модель буде змінюватися відповідно до умов та епідемічної ситуації в місті.

 

 

Директор ліцею                                                 О.В. Глуханюк