Скачать (DOCX, 30KB)

СХВАЛЕНО

Директор

Лиманського ліцею

_______О.В. Глуханюк

30.08.2019р.

 

ПЛАН РОБОТИ

З ОБДАРОВАНИМИ УЧНЯМИ 

Лиманського ліцею

Лиманської міської ради

Донецької області

на 2019-2020 навчальний рік

 

 

 

 

№ з/п Зміст діяльності Термін виконання Відповідальний
ВЕРЕСЕНЬ
1. Оновити в кабінеті практичного психолога матеріали для роботи з обдарованими дітьми з метою визначення творчообдарованих учнів та надання їм необхідної підтримки До 10.09.2019 Практичний психолог

Мартиненко З.М.

2. Поповнити інформаційний банк даних за всіма видами обдарованості До 21.09.2019 Класнікерівники
3. Скласти план психолого-педагогічного супроводу для роботи з обдарованими учнями До 14.09.2019 Практичний психолог

Мартиненко З.М.

4. Підібрати і впровадити в практику ряд методик діагностики обдарованих учнів з метою виявлення природних здібностей у різних сферах творчої діяльності До 26.11.2019 Заступник директора з ВР Роменська С.В., практичний психолог Мартиненко З.М.
5. Продовжити проведення нарад  для вчителів ліцею  з питань формування психолого-педагогічної стійкості, профілактики стресів, розумових, емоційних перевантажень учнів Впродовж року Заступник директора з НВР Давиденко О.І., практичний психолог Мартиненко З.М.
6. Визначити основні напрями роботи з обдарованими учнями До 01.11.2019 Заступники директора Давиденко О.І. Роменська С.В., практичний психолог Мартиненко З.М.
7. Підготовка учнів до участі у І етапі предметних олімпіад Вересень-жовтень 2019р. Вчителі-предметники
8. Організація роботи щодо участі ліцеїстів у МАН за різними секціями. До 20.09.2019 Заступник директора з НВР Давиденко О.І., практичний психолог Мартиненко З.М.
9. Затвердити  мережу гуртків для роботи з обдарованими учнями До 15.09.2019 Адміністрація
10. Провести методичну нараду „Шляхи виявлення обдарованих дітей” 28.09.2018 Заступник директора з НВР Давиденко О.І., практичний психолог Мартиненко З.М.
ЖОВТЕНЬ
1. Організувати і провести І (ліцейський) етапВсеукраїнських учнівських олімпіад Впродовжмісяця Адміністрація, вчителі-предметники
2. Підготовка учнів до участі у ІІ (міському ) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад Постійно Адміністрація, вчителі-предметники
3. Розробити рекомендації для батьків та вчителів щодо розвитку в дітей творчих здібностей До 24.10.2019 Заступник директора, практичний психолог Мартиненко З.М.
4. Залучення обдарованих учнів до конференцій, круглих столів, інтелектуальних конкурсів і турнірів у рамках предметних тижнів За графіком Вчителі-предметники
5. Залучення учнів до участі  у Всеукраїнських інтерактивних  конкурсах Впродовж

року

Вчителі-предметники
ЛИСТОПАД
1.  Консультації для батьків „Роль сім’ї в інтелектуальному розвитку ліцеїстів” За графіком батьківських зборів Адміністрація, класнікерівники, практичний психолог Мартиненко З.М.
2. Методична нарада  „Творчість починається з пошуку” Впродовж місяця Заступник директора з НВР Давиденко О.І.
3. Оформлення інформаційно-аналітичних документів „Моніторинг участі здобувачів освіти ліцею у І етапі Всеукраїнських предметних олімпіад та підготовка до участі у ІІ етапі” Впродовж місяця Заступник директора з НВР Давиденко О.І.,  вчителі-предметники
5. Місячник правових знань (історія, правознавство) Грудень 2019 Учитель історії Заруднєва Л.Л.
6. «Школа компетентностей – шлях до гармонійного особистісного розвитку дитини в умовах нової української школи» 26.11.2019р. Заступник директора з НВР Давиденко О.І.
ГРУДЕНЬ
1. Оформлення науково-дослідницьких робіт згідно з вимогами, підготовка  їх до конкурсу-захисту Впродовж місяця Наукові керівники
2. Моніторинг ліцейського коефіцієнту успіху „Сторінкиуспіху” (за результатами ІІ етапу учнівських олімпіад) Впродовж місяця Заступник директора з НВР Давиденко О.І.
3. Інформаційне забезпечення сайту ліцею „Олімпіади. Конкурси” Впродовж місяця Секретар Глуханюк Я.Ю.
4. Залучення учнів до участі у Міжнародному конкурсі з української мови і літератури ім. Т.Шевченка та у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості Впродовж місяця Вчительукраїнської мови і літератури

Галайтата В.В.

СІЧЕНЬ
1. Аналіз результативності участі учнів у І та ІІ етапах всеукраїнських учнівських олімпіад на нараді при директорі До 10.01.2020 Заступник директора з НВР Давиденко О.І.
2. Підготовка та участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад Впродовж місяця Адміністрація, вчителі-предметники
4. Видання наказу „Про підготовку здібних та обдарованих учнів до інтелектуальних змагань” До 22.01.2020 Адміністрація
5. Методична нарада  „Ціннісні орієнтації педагогічного супроводу обдарованих учнів в освітньому середовищі ліцею” 21.01.2020 Адміністрація
ЛЮТИЙ
1. Участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад Впродовж місяця Вчителі-предметники
2. Участь в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН За графіком Наукові керівники
3. Виставка літератури „Здатність до творчості – це найвищий дар, яким нагородила природа людину…” Впродовж місяця Відповідальна за бібліотечний фонд Мартиненко З.М.
 

БЕРЕЗЕНЬ

1. Нарада при директорі „Обдарована дитина та її здоров’я” 18.03.2020 Адміністрація, практичний психолог Мартиненко З.М.
2. Залучення учнів до участь у конкурсах  „Лелека”, „Кенгуру” Впродовж місяця Адміністрація, координатори конкурсів
3. Розробка та затвердження тем науково-дослідницьких робіт на наступний рік Впродовж місяця Заступник директора

з НВР

Давиденко О.І.

4. Залучення учнів до участі в огляді дитячої творчості Впродовж місяця Заступник директора з ВР Роменська С.В., класні керівники
5. Розвиток інтелектуальної особистості на основі впровадження ціннісних педагогічних технологій (довідка) Впродовж місяця Заступник директора з ВР Роменська С.В.
КВІТЕНЬ
1. Аналіз участі учнів у конкурсах, змаганнях та турнірах Впродовж місяця Заступники директора

Давиденко О.І.

Роменська С.В.

2. Аналіз участі учнів у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад Впродовж місяця Заступники директора

Давиденко О.І.,

Роменська С.В.

 ТРАВЕНЬ
1. Аналіз роботи класних керівників з обдарованими учнями За графіком Класні керівники
2. Оформлення інформаційно-аналітичної документації „Моніторинг результативності роботи  з обдарованими учнями” До 24.05.2020 Заступники директора

Давиденко О.І.,

Роменська С.В.

3. Створення творчої групи для планування роботи з обдарованими учнями на наступний навчальний рік Впродовж місяця Заступники директора

Давиденко О.І.,

Роменська С.В.

4. Аналіз роботи зі здібними, обдарованими учнями (наказ за підсумками роботи) До 24.05.2020 Заступники директора

Давиденко О.І.,

Роменська С.В.

Додаток 1

до наказу Лиманського ліцею

від 20.09.2019 р. № 134

 

СКЛАД

ліцейського оргкомітету щодо участі

у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2019-2020 навчальному році

1.Глуханюк О.В. – директор ліцею, голова оргкомітету.

  1. Мартиненко З.М. – голова ліцейської профспілки, заступник голови оргкомітету.
  2. Давиденко О.І. – заступник директора з НВР, відповідальний секретар оргкомітету.

4 Роменська С.В..– заступник директора з НВР, член оргкомітету.

 

 

Директор ліцею                                                                О.В. Глуханюк

Додаток 2

до наказу Лиманського ліцею

від 20.09.2019 р. № 134

 

СКЛАД

ліцейських журі

 І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

у 2019-2020 навчальному році

 

українська мова та література

  1. Роменська С.В. – заступник директора з НВР, учитель зарубіжної літератури, голова журі.
  2. Галайтата В.В. – учитель української мови та літератури, секретар журі.
  3. Давиденко О.І. – учитель англійської мови, член журі.

 

англійська мова

  1. Роменська С.В. – заступник директора з НВР, учитель зарубіжної літератури, голова журі.
  2. Зуєва Д.Д. – учитель англійської мови, секретар журі.
  3. Давиденко О.І. – учитель англійської мови, член журі.

 

німецька мова

  1. Давиденко О.І. – заступник директора з НВР, голова журі.
  2. Панасюк С.О. – учитель німецької мови, секретар журі.
  3. Зуєва Д.Д. – учитель англійської мови, член журі.

 

історія

  1. 1. Давиденко О.І. – заступник директора з НВР, голова журі.
  2. Заруднєва Л.Л. – учитель історії, секретар журі.
  3. Роменська С.В. –учитель зарубіжної літератури, член журі.

правозноваство

  1. 1. Давиденко О.І. – заступник директора з НВР, голова журі.
  2. Заруднєва Л.Л.– учитель історії, правознавства, секретар журі.
  3. Роменська С.В. – учитель зарубіжної літератури, член журі.

 

математика

  1. Глуханюк О.В. – директор, голова журі.
  2. Данільченко О.В. – учитель математики, секретар журі.
  3. Капшук Т.В. – учитель математики, член журі.

біологія

  1. 1. Давиденко О.І. – заступник директора з НВР, голова журі.
  2. Шевченко В.М. – учитель біології, секретар журі.
  3. Трохименко О.В.– учитель хімії, член журі.

 

 

географія

  1. Глуханюк О.В. – директор, голова журі.
  2. Гордієвська Н.В.– учитель географії, секретар журі.
  3. Роменська С.В. –учитель зарубіжної літератури, член журі.

хімія

  1. Глуханюк О.В. – директор, голова журі.
  2. Трохименко О.В. – учитель хімії, секретар журі.

3.Шевченко В.М.. – учитель біології, член журі.

фізика

  1. Глуханюк О.В. – директор, голова журі.
  2. Кондратьєв І.В. – учитель фізики, секретар журі.
  3. Капшук Т. В. – учитель математики, член журі.

інформатика

  1. Глуханюк О.В. – директор, голова журі.
  2. Заруднєв А.М. – учитель інформатики, секретар журі.
  3. Кондратьєв І.В. – учитель фізики, член журі.

 

трудове навчання

  1. Глуханюк О.В. – директор, голова журі.
  2. Заруднєв А.М. – учитель інформатики, секретар журі.
  3. Кондратьєв І.В. – учитель фізики, член журі.

 

астрономія

  1. Глуханюк О.В. – директор, голова журі.
  2. Кондратьєв І.В. – учитель фізики, секретар журі.
  3. Капшук Т. В. – учитель математики, член журі.

 

екологія

  1. 1. Давиденко О.І. – заступник директора з НВР, голова журі.

2.Шевченко В.М.– учитель біології,  секретар журі.

  1. Роменська С.В. – учитель зарубіжної літератури, член журі.

 

економіка

  1. Глуханюк О.В. – директор, голова журі.
  2. Гордієвська Н.В.– учитель географії, секретар журі.
  3. Роменська С.В. – учитель зарубіжної літератури, член журі.

інформаційні технології

  1. Глуханюк О.В. – директор, голова журі.
  2. Заруднєв А.М. – учитель інформатики, секретар журі.
  3. Кондратьєв І.В. – учитель фізики, член журі.

 

Директор ліцею                                                                            О.В. Глуханюк

Додаток 3

до наказу Лиманського ліцею

від 20.09.2019 р. № 134

 

СКЛАД

предметно-методичної комісії МО вчителів гуманітарних дисциплін

 І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

у 2019-2020 навчальному році

 

  1. Галайтата В.В. – керівник ліцейського МО вчителів гуманітарних дисциплін, голова комісії
  2. Роменська С.В. – заступник директора з НВР, учитель зарубіжної літератури, заступник голови комісії
  3. Давиденко О.І. – учитель англійської мови, член комісії
  4. Заруднєва Л.Л. – учитель історії, член комісії
  5. Зуєва Д.Д. – учитель англійської мови, член комісії

 

СКЛАД

предметно-методичної комісії

МО вчителів природничо-математичного циклу 

 І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з базових дисциплін

у 2019-2020 навчальному році

 

  1. Данільченко О.В. – керівник ліцейського МО вчителів природничо-математичного циклу, голова комісії
  2. Заруднєв А.М. – учитель інформатики, заступник голови комісії
  3. Кондратьєв І.В. – учитель фізики, член комісії
  4. Гордієвська Н.В. – учитель біології та географії, член комісії
  5. Трохименко О.В. – учитель хімії, член комісії

 

 

Директор ліцею                                                                        О.В. Глуханюк

 

 

Додаток 4

до наказу Лиманського ліцею

від 20.09.2019 р. № 134

 

Графік

проведення І (ліцейського) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

                                                  у 2019-2020 начальному році

 

Навчальні предмети Дата

проведення

Час проведення Класи
1 Географія 01.10 14.50-15.35 8-11
2 Хімія 02.10 14.50-15.35 8-11
3 Фізика 03.10 14.50-15.35 8-11
4 Біологія 04.10 14.50-15.35 8-11
5 Екологія 04.10 14.50-15.35 10-11
6 Німецька мова 08.10 14.50-15.35 10-11
7 Економіка 08.10 14.50-15.35 10-11
8 Українська мова та література 09.10 14.50-15.35 8-11
9 Трудове навчання (технології) 10.10 14.50-15.35 8-9
10 Математика 10.10 14.50-15.35 8-11
11 Англійська мова 15.10 14.50-15.35 8-11
12 Історія 16.10 14.50-15.35 8-11
13 Астрономія 17.10 14.50-15.35 10-11
14 Правознавство 21.10 14.50-15.35 9-11
15 Інформаційні технології 22.10 14.50-15.35 10-11
16 Інформатика 24.10 14.50-15.35 8-11

 

 

Директор ліцею                                                               О.В. Глуханюк

 

 

 

Додаток 5

до наказу Лиманського ліцею

від 20.09.2019 р. № 134

 

Графік

проведення консультацій з навчальних предметів

щодо підготовки до І та ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2019-2020 навчальному році

№з/п ПІБ вчителя День проведення консультації Час проведення консультації
1 Галайтата В.В. середа 15:00
2 Глуханюк О.В. понеділок 14:40
3 Гордієвська Н.В. вівторок 14:40
4 Давиденко О.І. п’ятниця 14:40
5 Данільченко О.В. четвер 14:40
6 Заруднєв А.М. вівторок 15:40
7 Заруднєва Л.Л. середа 14:40
8 Зуєва Д.Д. четвер 15:40
9 Капшук Т.В. понеділок 14:40
10 Кондратьев І.В. п’ятниця 14:40
11 Панасюк С.О. вівторок 14:40
12 Трохименко О.В. середа 14:40
13 Шевченко В.М. четвер 14:40

 

Директор ліцею                                                     О.В. Глуханюк

Додаток № 1

до наказу № від 08.05.2019

 

 

Рейтинг

вчителів за підсумками роботи за програмою «Надія Донеччини»

 

 

П.І.Б. Міський рівень Обласний рівень

 

Всеукра

їнський

Між

на

род

ний

Бали Рей

тинг

Учас

ть

(0,5)

I

(3 б)

II

(2 б)

III

(1 б)

Участь

(5б)

I

(20б)

II

(15б)

III,

Лау

реат

(10б.)

Уч

(25б.)

I

 

II

 

IIІ Уч

(45 б.)

I

 

II

 

III
Глуханюк О.В. + + ++ + + 140,5 I
Галайтата В.В. + +++ ++ +++ + + + 106,5 II
Мартиненко З.М. + ++ ++ 80,5 III
Кондратьєв І.В. + + + 25,5 IV
Роменська С.В. +++ + +++ 10,5 V
Заруднєв А.М. + + + + 8 VI
Кислюк Д.С. ++++ + 5 VII
Зуєва Д.Д. ++ + + 4 VIII
Давиденко О.І. + + 3 IX
Гордієвська Н.В. + + 3 IX
Данільченко О.В. ++ ++ 3 IX
Заруднєва Л.Л. ++ 1 X

 

 

Директор ліцею                             О.В. Глуханюк

Додаток  № 2

до наказу № ­­­ від 08.05.2019

 

Дані

про банк обдарованих учнів

Лиманськоголіцею

за напрямком «Інтелектуальний»

за підсумками 2018 – 2019 н. р.

 

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-ментори
1. Юхновець Кароліна 11 Участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції  «Практична психологія: від фундаментальних досліджень до інновації»

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Участь у роботі проміжної сесії обласної очно-заочної школи «Юний-дослідник»

Участь у науково-практичної конференції дослідницько-експериментальної сесії обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» (секція «Психологія»)

I місце Обласного фестивалю дитячо-юнацьких громадських організацій «Самоврядування- це ми!» у номінації «Креатив»

Участь в освітньому обласному проекті «7 вершин»

Участь у міській грі-квесті «Подорож Європою»

Член міської Ради школярів

Мартиненко З.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Могильна О.В.

 

 

 

Роменська С.В.

 

 

2. Наумова Карина 11 Участь  у  обласному етапі XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови

Галайтата В.В.
3. Лейкін Михайло 11 ІІІ місця у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Заруднєв А.М.

Давиденко О.І.

4. Саган Олександра 11 Участь у роботі проміжної сесії обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» Мартиненко З.М.
5 Зозуля Олександр 11 Участь у роботі проміжної сесії обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» Мартиненко З.М.
6 Гринь Роман 11 Участь у роботі проміжної сесії обласної очно-заочної школи «Юний дослідник» Мартиненко З.М.
7. Саган Володимир    10 ІІІ місце у  ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Участь у математичних боях (м. Київ)

Участь у ІІІ (фінальному) етапі Міжнародного конкурсу з математики InternationalYouthMathChallenge

Участь у Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з математики (очний етап)

ІІ місце у обласному етапі конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН (секція «Математика»)

І місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Участь уобласному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

Участь у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Участь у роботі проміжної сесії обласної очно-заочної школи «Юний дослідник»

Глуханюк О.В.

 

 

 

 

 

 

 

Кондратьєв І.В.

 

Заруднеєв А.М.

Мартиненко З.М.

8. Іванова Єва  

10

Участь у обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

І місце у  міському етапі XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

ІІ місце у міському етапі IX Міжнародному конкурсі ім. Т. Шевченка

ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Галайтата В.В.

 

 

 

Давиденко О.І.

9. Курицький Валерій 10 ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Степанова Н.І.

Заруднєв А.М.

10 Корякіна Руслана 10 ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з географії Гордієвська Н.В.
11 Розсоха Влада 10 ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції «Моя Батьківщина – Україна» Гордієвська Н.В.
12 Галайтата Єлизавета 9 І місце в 47 Міжнародному конкурсі «50 слів» в номінації «Учасники до 18-ти років»

ІІІ місце в 45 Міжнародному конкурсі «50 слів» в номінації «Сільські учасники до 18 років»

Лауреат (7 місце) у 46 Міжнародному конкурсі «50 слів»

ІІІ місце в 46 конкурсі «50 слів» в номінації «Учасники до 18-ти років»

Участь у Євровікторині

III місце у Всеукраїнській олімпіаді «Всеосвіта Зима 2018-2019» та ІІІ місце у «Всеосвіта Весна 2019» з української мови

І місце у Всеукраїнському конкурсі «Соняшник» (регіональний рівень)

ІІІ місцеу міському етапі Всеукраїнської олімпіади з біології

ІІ місцеу міському етапі обласного конкурсу «Тварини – наші друзі» (номінація «Фото тварин»)

Галайтата В.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Степанова Н.І.

Роменська С.В.

13 Пилипчук Вікторія 9 ІІІ місцеу міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

ІІІ місцеу міському етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Галайтата В.В.

Данільченко О.В.

14 Новіков Мікаіл 9 7 місце у всеукраїнській предметній олімпіаді Олімпус осіння сесія з математики Данільченко О.В.
15 Григорьєв Антон 8 ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови Зуєва Д.Д.
16 Бешлик Катерина 8 ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови

ІІІ місце у  міському етапі XIX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

Галайтата В.В.

 

Директор ліцею                                             О.В. Глуханюк

Додаток  № 3

до наказу №  від 08.05.2019

Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманськоголіцею

за напрямком «Художньо-естетичний»

за підсумками 2018 – 2019 н. р.

 

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-

ментори

1. Піхтерьов Андрій 11 Лауреат І премії у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Зоряна брама»

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського спеціалізованого фестивалі-конкурсі «Українське намисто»

Мохнатова І.Г.

Анісімов Є.Є.

2. Кряжев Микита 10 І,ІІ,ІІІ,ІV,V,VI,VII у Міжнародних та Всеукраїнських відкритих змаганнях зі спортивних бальних танців, майстер спорту України зі спортивних бальних танців Хіміон Т.П.
3. Макобрей Єлизавета 9 ІІ місце у міському етапі обласної виставки-конкурсу декоративно-ужит. та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй»

ІІ місце у міському етапі обласної виставки-конкурсу декоративно-ужит. та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Махітко Д.С.

 

Роменська С.В.

4. Свічкарьова Марина 8 I місце у Кубкі Східної України «DANCEBLAST 2018»

I місце у Кубкі Донецької Області IUDEDANCEBLAST

IIмісце у КубкіДоннецької області DANCEMIXCUP 2018

ГлотоваМ.С.

 

 

Директор ліцею                                             О.В.Глуханюк

Додаток  № 4 

до наказу №  від 08.05.2019

 

Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманськоголіцею

за напрямком «Практично – перетворювальний»

за підсумками 2018 – 2019 н. р.

 

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-

ментори

 

1. Корєнєв Ігор  11 І місце в обласній виставці-конкурсі юних майстрів народних ремесел «Природа і

Творчість» (номінація «Квіткові фантазії»)

 

Участь у обласному конкурсі буклетів «Стоп Агресія»

 

Участь у міській грі-квесті «Подорож Європою»

 

Член міської Ради школярів

 

Яковлева Т.Г.

 

 

 

Могильна О.В.,

Роменська С.В.

2. Слюсаренко Тетяна 9 І місце у міському турі обласного конкурсу –виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Ми усе можемо»

ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Роменська С.В.

 

Заруднєв А.М.

 

Директор ліцею                                             О.В. Глуханюк

Додаток  № 5

до наказу №  від 10.05.2019

 

Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманськоголіцею

за напрямком «Психомоторна обдарованість»

за підсумками 2018 – 2019 н. р.

 

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-

ментори

1. Бундюк Владислав 11 І, ІІ та ІII місця у Чемпіонаті Донецької області з самбо серед юнаків

Кандидат у майстри спорту України

Роменській О.С.

Іванісенко В.А.

2. Федоренко Данило 10 І місце у чемпіонаті світу з кікбоксингу у розділі zabava серед юнаків 13-15 років

ІІ місце у чемпіонаті України з кікбоксингу серед школярів

І та ІІ та ІІІ  місця у чемпіонатах Донецької області, кубку Донбасу  кікбоксингу, з Хортингу, змішаних єдиноборств ММА, рукопашного бою

Участьу роботі проміжної сесії обласної очно-заочної школи «Юний дослідник»

Дерев’янко П.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Мартиненко З.М.

 

3. Череповський Дмитро 10 І місце у з Чемпіонаті Донецької області з волейболу серед юнаків Лавриненко Н.В.
4. Алєксандров Артем 10 І місце у з Чемпіонаті Донецької області з волейболу серед юнаків Лавриненко Н.В.
5. Поважний Сергій 9 ІІ місце у Чемпіонаті Європи з кікбоксингу

І та ІІ місця у чемпіонаті України з таїландського боксу та кікбоксингу серед  юнаків

І місця у чемпіонатах Донецької області з грепплінгу, змішаних єдиноборств ММА, Хортингу, кікбоксингу, панкратіону, дзюдо, бойового самбо, рукопашного бою, Комбат Дзю-Дзюцу

Дерев’янко П.М.
6. Мартиненко Катерина 9 ІІ місце у Всеукраїнських фінальних змаганнях Першості ГО «ВФСТ «Колос»

ІІІ місце у чемпіонаті Донецької області з футзалу серед команд дівчат

Рєзніков О.В.
7. Груздов Микита 9 І та ІІ місце у Чемпіонаті Донецької області з дзюдо серед юнаків

І місце у відкритій командній першості, присвяченій Всесвітньому дню дзюдо

Роменській О.С.

Іванісенко В.А.

8. Назаренко

Олексій

9 ІІІ місце в обласному турнірі з футзалу серед юнаків

ІІІ місце у XXII обласному Різдвяному турнірі з футзалу серед юнаків

 

Бридун О.В.
9. Казакова Вікторія 9 І місце у відкритому турнірі балаклійського району з волейболу серед жіночих команд

ІІІ місце в традиційному міжрегіональному турніру з волейболу

І місце в Кубку «Колоса» Лиманського району з пляжного волейболу

 

Лавриненко Н.В.
10 Крупнік Ганна 9 І місце в обласних пошукових змаганнях  з волейболу серед дівчат

І місце у відкритому турнірі балаклійського району з волейболу серед жіночих команд

Лавриненко Н.В.
11 Дерев’янко

Микита

9 І місце у міських змаганнях з настільного тенісу Кислюк Д.С.
12 Шепель Олександр 9 ІІІ місце у Чемпіонаті Донецької області з дзюдо серед юнаків (жовтень, 18, квітень 19)

 

Роменській О.С.

Іванісенко В.А.

13 Скрипнік Михайло 8 І місце у чемпіонаті Донецької області з дзюдо серед юнаків

ІІ місце у відкритому обласному турнірі з боротьби самбо, присвяченому Дню захисника України

І місце у відкритій командній першості, присвяченій Всесвітньому дню дзюдо

 

Роменській О.С.

Іванісенко В.А.

 

Директор ліцею                                                           О.В. Глуханюк

Додаток № 6

до наказу №  від 08.05.2019

Дані

про банк обдарованих діте

Лиманського ліцею

за напрямком «Комунікативно-організаторський»

за підсумками 2018 – 2019н. р

 

№ з/п Банк основнихданих Клас Досягнення Учителі-

ментори

1. Смоляга Микола 11 I місце Обласного фестивалю дитячо-юнацьких громадських організацій «Самоврядування- це ми!» у номінації «Креатив»

 

Могильна О.В.
2. Синяк Олег 8 Лауреат XVIІМіжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

I місце Обласного фестивалю дитячо-юнацьких громадських організацій «Самоврядування- це ми!» у номінації «Креатив»

ІІ місце у міському етапі обласного конкурсу «Майстер слова»

Сичевська-Дегтярьова М.В.

 

 

Могильна О.В.

 

Роменська С.В.

 

 

Директор ліцею                                             О.В.Глуханюк

Додаток № 1

до наказу № від 08.05.2018

 

 

Рейтинг

вчителів за підсумками роботи за програмою «Надія Донеччини»

 

 

П.І.Б. Міський рівень Обласний рівень

 

Всеукра

їнський

Між

на

род

ний

Бали Рей

тинг

Учас

ть

(0,5)

I

(3 б)

II

(2 б)

III

(1 б)

Участь

(5б)

I

(20б)

II

(15б)

III,

Лау

реат

(10б.)

Уч

(25б.)

I

 

II

 

IIІ Уч

(45 б.)

I

 

II

 

III
Глуханюк О.В. 2 2 1 1 1 116 I
Мартиненко З.М. 1 1 2 68 II
Роменська С.В. 3 2 3 1 1 1 1 59,5 III
Галайтата В.В. 5 2 2 1 1 1 1 1 38,5 IV
Гордієвська Н.В. 1 1 23 V
Кондратьєв І.В. 1 1 2 1 1 20,5 VI
Заруднєв А.М. 1 2 1 1 15,5 VII
Степанова Н.І. 3 1 1 7,5 VIII
Зуєва Д.Д. 2 2 7 IX
Данільченко О.В. 3 1 1 5,5 X
Кислюк Д.С. 4 2 4 XI
Заруднєва Л.Л. 1 1 1 3,5 XII
Трофименко О.В 1 1 2,5 XIII
Капшук Т.В. 1 0,5 XIV
Давиденко О.І. 0 XV

 

 

Директор ліцею                             О.В. Глуханюк

Додаток  № 2

до наказу № ­­­ від 08.05.2018р.

Дані

про банк обдарованих учнів

Лиманського ліцею

за напрямком «Інтелектуальний»

за підсумками 2017 – 2018 н. р.

 

№ з/п Банк основних

даних

 Клас Досягнення Учителі-ментори
1.  

Ступнік Ольга

 

11

Участь (заочно) у VІІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції

Участь  (очно у Польщі) у ІІ Міжнародній науково-практичні конференції «Проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку територій»

ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН   України (секція «Психологія»)

ІІ місце у міському конкурсі літературно-мистецькому огляді-конкурсі «Тобі, Лиманщина, присвячується»  (номінація «Художнє читання»)

Мартиненко З.М.

 

 

 

 

 

Роменська С.В.

2. Співак Аліна 11 І місце у ІІ (регіональному) турі Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

Гордієвська Н.В.

Заруднєва Л.Л.

3. Сєрокурова Дарина 11 Участь у ІX Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Участь у міському етапі Інтернет-конкурсі «Створи шедевр»

Участь в обласному конкурсі фотографій «Світ тварин»

Роменська С.В.

 

Степанова Н.І.

4. Рогов Олександр 11 ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови Зуєва Д.Д.
5. Рибіна Вікторія

10

Участь у  ІХ Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

Участь в міському Інтернет-конкурсі «Створи шедевр»

ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

ІІ місце у міському огляді-конкурсі дитячої творчості «Україна в європейському вимірі» (читці поетичних творів)

Член міської Ради школярів

Роменська С.В.

 

 

 

 

Галайтата В.В.

6. Лейкін Михайло 10 ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій Заруднєв А.М.
7. Наумова Карина 10 ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови Галайтата В.В.
8. Зайцев Ілля 10 ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики Кондратьєв І.В.
9. Саган Володимир    9 ІІІ місце у    ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів Малої академії наук України (відділення математики)

Участь у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики 

Участь та отримання сертифікату за проходження тестування Oracle Certified Associate,  Java SE 8 Programmer міжнародної компанії ORACLE

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії 

Участь в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики

Участь в обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

ІІ місце Всеукраїнської олімпіади з хімії

І місце в міському етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Глуханюк О.В.

 

 

 

Глуханюк О.В.

Кондратьєв І.В.

 

Заруднеєв А.М.

Кондратьєв І.В.

Трофименко О.В.

Заруднєв А.М.

10 Іванова Єва  

9

Переможець Всеукраїнського диктанту єдності у 2017-2018 н.р.

ІІ місце в  обласному етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

 І місце у міському етапі VІІІ Міжнародному конкурсі ім. Т.Шевченка

І місце в міському етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

І місце в міському Інтернет-конкурсі «Створи шедевр»

Галайтата В.В.

 

 

 

 

Зуєва Д.В.

11 Курицький Валерій 9 ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з біології Степанова Н.І.
12 Пилипчук  Вікторія 8 І місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

ІІ місце на регіональному рівні Всеукраїнської гри «Соняшник»

Данільченко О.В.

Галайтата В.В.

13 Галайтата Єлизавета 8 Переможець Всеукраїнського диктанту єдності у 2017-2018 н.р.

Лауреат Міжнародного конкурсу «50 слів»

І місце на регіональному рівні Всеукраїнської гри «Соняшник»

Галайтата В.В.

 

 

Директор ліцею                                             О.В. Глуханюк

 

Додаток  № 3

до наказу №  від 29.09.2016

 

Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманського ліцею

за напрямком «Художньо-естетичний»

за підсумками 2017 – 2018 н. р.   

                                                                                                                                                            

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-

ментори

 

1

 

 

 

Гура Єлизавета

 

11

Участь у Всеукраїнському проекті «Назустріч талантам» (виставка 10-ти кращих, відібраних на конкурсній основі, юних художників України)

 

Лауреат Всеукраїнського творчого конкурсу  «Малюнок, вірш, лист до мами» з нагоди святкування Дня матері

 

І місце в обласній виставці-конкурсі різдвяних композицій  «Вифлеємська зірка»

 

І місце в обласному  конкурсі юних майстрів народних ремесел «Природа і творчість», номінація «Сувенір»

 

І місце в обласній виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» ( образотворче мистецтво)

 

Участь в обласному етапі краєзнавчого руху «Донбас заповідний» (мистецькі вироби)

 

І місце у міському огляді-конкурсі дитячої творчості «Україна в європейському вимірі» (образотворче мистецтво)

 

ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури

 

ІІІ  місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики

 

Участь у  міському етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір»

 

 

 

 

 

 

Роменська С.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кондратьєв І.В.

 

2.

Горбачевська Ірина 11 ІІІ  місце в обласному конкурсі виразного читання «Майстер слова»

 

Участь в обласному конкурсі ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив»

 

ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

 

Роменська С.В.

 

 

 

 

Данільченко О.В.

 

3. Піхтерьов Андрій 10 Лауреат І премії у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Зоряна брама»

І місце в обласному етапі Всеукраїнського спеціалізованого фестивалі-конкурсі «Українське намисто»

ІІ місце у міжрегіональному відкритому фестивалі-конкурсі ансамблів серед учнів та викладачів музичних шкіл «Нас музика з’єднала»

ІІІ місце у міському музичному конкурсі на краще виконання двох різнохарактерних п’єс

Мохнатова І.Г.

 

4. Зозуля Олександр 10 І місце в обласному етапі Всеукраїнського спеціалізованого фестивалі-конкурсу «Українське намисто»

Лауреат І премії у Всеукраїнському фестивалі мистецтв «Зоряна брама»

ІV місце у міському музичному конкурсі на краще виконання двох різнохарактерних п’єс

ІІ місце у міжрегіональному відкритому фестивалі-конкурсі ансамблів серед учнів та викладачів музичних шкіл «Нас музика з’єднала»

ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

Мохнатова І.Г.

 

 

 

 

 

 

Заруднєва Л.Л.

5. Кіріченко Олександр 10 ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних Роменська С.В.
6. Гузенко Артур 10 ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Зуєва Д.Д.

Роменська С.В.

7. Рогова Марія 10 ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних

Участь у міському огляді-конкурсі дитячої творчості «Україна в європейському вимірі» (вокал)

Роменська С.В.
8. Шимановська Юлія 10 ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних Роменська С.В.
9. Неклеса Аліна 10 ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних Роменська С.В.
 

10

Кряжев Микита 9  І, ІІ місця у Всеукраїнських відкритих змаганнях зі спортивних бальних танців Хіміон Т.П.
11. Павленко Єва 9 І, ІІ та ІІІ місце у Кубку Донецької області «Dance blast – 2017» (програми: народний танець, стилізований народний танець, Свободна танцювальна композиція)

І, І та ІІІ місце у Першості  Донецької області

«Dance drive-2018»

ІІ місце у міському конкурсі «Тобі, Лиманщино, присвячується»

Глотова М.С.
12 Макобрей Єлизавета 8 Участь в обласному конкурсі «Зайвим тратам скажемо «ні»!»

Участь в обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!»

І місце в міському етапі обласної  виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»  ( образотворче мистецтво)

Махітко Д.С.

 

13 Колпакчі Ярослав 8 ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних Роменська С.В.
14 Мартиненко Катерина 8 ІІ місце в міському етапі Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних Роменська С.В.

 

 

Директор ліцею                                             О.В. Глуханюк

 

Додаток  № 4  

до наказу №  від 08.05.2018р.

 

Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманського ліцею

за напрямком «Практично – перетворювальний»

за підсумками 2017 – 2018 н. р.

 

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-

ментори

 

1. Слюсаренко Тетяна 8 І місце у міському турі обласного конкурсу –виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Ми все можемо»

ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

ІІІ місце на Всеукраїнському рівні Всеукраїнської гри «Соняшник»

Роменська С.В.

 

Галайтата В.В.

2. Штанько Да’ря 8 ІІ місце в міському етапі краєзнавчого руху «Донбас заповідний» (мистецький виріб) Роменська С.В.

 

 

Директор ліцею                                             О.В. Глуханюк

 

Додаток № 5

до наказу №  від 08.05.2018р.

Дані

про банк обдарованих дітей

   Лиманського ліцею

за напрямком «Комунікативно-організаторський»

за підсумками 2017 – 2018 н. р

 

 

№ з/п
Банк основних даних
Клас
Досягнення
Учителі-

ментори

1. Юхновець Кароліна 10 ІІ місце в обласному конкурсі «З душею про Україну»

Участь  у ХV Відкритому фестивалі дитячих та молодіжних ЗМІ в Україні «Жми на RECord!»

Участь у XVI Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах» (результати очікуються 18-20 травня)

Участь в освітньому обласному проекті «7 вершин»

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури

Член міської Ради школярів

Мацегора В. Ю. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Роменська С.В.

 

 

Директор ліцею                                             О.В.Глуханюк

 

 

Додаток  № 6

до наказу №  від 08.05.2018р.

 

Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманського ліцею

за напрямком «Психомоторна обдарованість»

за підсумками 2017 – 2018 н. р.   

                                                                                                                                                             

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-

ментори

1. Абрамов Михайло 11 ІІІ місце у 53-й традиційній легкоатлетичній естафеті на призи газети «Зоря», присвяченій Дню Перемоги Кислюк Д.С.
2. Кононенко Данило 11 ІІІ місце у 53-й традиційній легкоатлетичній естафеті на призи газети «Зоря», присвяченій Дню Перемоги Кислюк Д.С.
3. Цвіна Богдан 11 ІІІ місце у 53-й традиційній легкоатлетичній естафеті на призи газети «Зоря», присвяченій Дню Перемоги Кислюк Д.С.
4. Бундюк Владислав 10 ІІ місце у Чемпіонаті Донецької області з сумо серед юнаків, молоді та дорослих

ІІІ місце у Чемпіонаті Донецької області з дзюдо серед юніорів до 21 року

Роменській О.С.

Іванісенко В.А.

5. Сердюк Данило 10 ІІІ місце у 53-й традиційній легкоатлетичній естафеті на призи газети «Зоря», присвяченій Дню Перемоги Кислюк Д.С.
6. Грідін Богдан 10 ІІІ місце у 53-й традиційній легкоатлетичній естафеті на призи газети «Зоря», присвяченій Дню Перемоги Кислюк Д.С.
7. Джура Євгеній 10 ІІІ місце у 53-й традиційній легкоатлетичній естафеті на призи газети «Зоря», присвяченій Дню Перемоги Кислюк Д.С.
8. Колпакчі Володимир 10 ІІІ місце у 53-й традиційній легкоатлетичній естафеті на призи газети «Зоря», присвяченій Дню Перемоги Кислюк Д.С.
9. Корєнєв Ігор

 10

ІІІ місце у 53-й традиційній легкоатлетичній естафеті на призи газети «Зоря», присвяченій Дню Перемоги

Член міської Ради школярів

Роменська С.В.
10 Ісмагілов Владислав 8 ІІІ місце у 53-й традиційній легкоатлетичній естафеті на призи газети «Зоря», присвяченій Дню Перемоги Кислюк Д.С.
11. Федоренко Данило 9 І місце у чемпіонаті України серед ДЮСШ та спортивних клубів з кікбоксингу у розділі лайт-контакт

І місце у чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів у розділі кік-лайт

ІІ місце у чемпіонаті України серед ДЮСШ та спортивних клубів з кікбоксингу у розділі кік-лайт

ІІІ місце у чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів у розділі поінт-файтинг

ІІІ місце у чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів у розділі лайт-контакт

І, та ІІ місця у чемпіонатах Донецької області з Хортингу, кікбоксингу, змішаних єдиноборств ММА, самбо

ІІІ місце у 53-й традиційній легкоатлетичній естафеті на призи газети «Зоря», присвяченій Дню Перемоги

Дерев’янко П.М.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кислюк Д.С.

12 Поважний Сергій 8 ІІІ місце у чемпіонаті України зі змішаних єдиноборств серед дітей та юнаків

І місця у чемпіонатах Донецької області з грепплінгу, змішаних єдиноборств ММА, Хортингу, кікбоксингу, панкратіону, дзюдо, бойового самбо, рукопашного бою, Комбат Дзю-Дзюцу

Дерев’янко П.М.
13 Шепель Олександр 8 ІІІ місце у Чемпіонаті Донецької області з дзюдо серед юніорів до 14 років Роменській О.С.

Іванісенко В.А.

14 Груздов Микита 8 ІІІ місце у Чемпіонаті Донецької області з дзюдо серед юніорів до 14 років

ІІІ місце на регіональному рівні Всеукраїнської гри «Соняшник»

Роменській О.С.

Іванісенко В.А.

Галайтата В.В.

15 Лайдьонов Михайло 9 ІІІ місце у міських змаганнях з настільного тенісу Кислюк Д.С.
16 Казакова Вікторія 8 Участь у Чемпіонаті Донецької області з волейболу Лаврененко Н.В.
17 Назаренко Олексій 8 Участь у Чемпіонаті Донецької області з футболу

Участь в обласному етапі Всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч»

Бридун О.В.
18 Семіошко Іван 8 Участь у Чемпіонаті Донецької області з футболу

Участь в обласному етапі Всеукраїнських змагань «Шкіряний м’яч»

І місце на регіональному рівні Всеукраїнської гри «Соняшник»

Бридун О.В.

 

 

 

Галайтата В.В.

19 Крупнік Анна 8 ІІ місце у міських змаганнях з волейболу Лаврененко Н.В.
20 Чумаченко Юлія 8 ІІ місце у міських змаганнях з волейболу Лаврененко Н.В.

 

Директор ліцею                                                           О.В. Глуханюк

Додаток № 1

до наказу № 67 від 10.05.2017

 

 

Рейтинг

вчителів за підсумками роботи за програмою «Надія Донеччини»

 

 

П.І.Б. Міський рівень Обласний рівень

 

Всеукра

їнський

Між

на

род

ний

Бали Рей

тинг

Уча

сть

0,5)

I

(3б)

II

(2б)

III

(1б)

Участь

(5б)

I

(20б)

II

(15б)

III,

Лау

реат

(10б)

Уч

25б

I

40

II

35

 

IIІ

30

Уч I

 

II

 

III
Глуханюк О.В. 1 2 1 2 113 I
Роменська С.В. 3 1 1 3 3 3 1 72,5 II
Заруднєв А.М. 2 1 2 1 1 38 III
Кондратьєв І.В. 3 2 1 1 27,5 IV
 Мирошниченко Д. В. 4 3 2 18 V
Заруднєва Л.Л. 4 1 2 1 16 VI
Середа Л.А. 3 1 10 VII
Сало В.Г. 2 1 2 4,5 VIII
Данільченко О.В. 1 1 4 IX
Левковська С.С. 1 3 X
Степанова Н.І. 4 2 3 XI
Давиденко О.І. 2 1 2 XII
Трохименко О.В. 2 1 2 XIII
Капшук Т.В. 1 1 XIV

 

 

Додаток  № 2

до наказу № 67 від 10.05.2017

 

Дані

про банк обдарованих учнів

Лиманського ліцею

за напрямком «Інтелектуальний»

за підсумками 2016 – 2017 н. р.

 

№ з/п Банк основних

даних

 Клас Досягнення Учителі-ментори
1. Топорова Варвара 11 ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

переможець міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови ат. П. Яцика

Заруднєв А.М.

Левковська С.С.

2. Лук’янчиков Георгій 11 І місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади математики

ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади із зарубіжної літератури

ІІІ місце у Турнірі з волейболу спартакіади ЗНЗ

Данільченко О.В.

Давиденко О.І.

Сало В.Г.

3. Кузнецов Максим 11 ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з  історії Заруднєва Л.Л.
4. Прончакова Єлизавета 10 ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості Заруднєва Л.Л.
 5. Рогов Олександр 10 І місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Середа Л.А.

 

Данільченко О.В.

 6. Співак Аліна 10 ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з історії Заруднєва Л.Л.
7. Наумова Карина 9 Переможець у Міському етапі Міжнародного конкурсу з української мови ат.  П. Яцика

ІІ місце у ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних журналістів

Мирошниченко Д.В.

Роменська С.В.

8. Паламарчук

Сергій

9 ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики Заруднєв А.М.
9. Неклеса Аліна 9 ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з білогії Степанова Н.І.
10. Лейкін Михайло 9 ІІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з математики Капшук Т.В.
11. Іванова Єва 8 І місце в обласному конкурсі малюнків «Моя майбутня професія»

Участь в обласній олімпіаді з української мови та літератури

Участь у регіональному творчому конкурсі «Слово у душі – душа у слові»

І місце в міській олімпіаді з англійської мови

Роменська С.В.

Мирошниченко Д.В.

 

 

Середа Л.А.

12 Саган Володимир 8 ІІІ місце у Всеукраїнській олімпіаді з математики

ІІІ місце у  XXII відкритій  Всеукраїнській олімпіаді з математики Русанівського ліцею (м. Київ, очний тур)

Участь у Всеукраїнській інтернет –олімпіаді з інформатики (Очний тур)

ІІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Донецького відділення МАН України

І місце в регіональному конкурсі науково-дослідницьких робіт (секція математики)

Дійсний член регіонального відділення МАН України

І місце в Обласній олімпіаді з математики

ІІ місце в Обласній олімпіаді з астрономії

Участь в Обласній олімпіаді з інформатики

Участь в Обласній олімпіаді з фізики

Глуханюк О.В.

Заруднєв А.М.

Кондратьєв І.В.

 

 

 

 

 

 

 

 

13 Лайдьонов Михайло 8 Учасник ІХ Всеукраїнської історико – краєзнавчої конференції учнівської молоді «Південно – Східна Україна: від стародавності у ХХІ століття»

Участь у міському етапі еколого-краєзнавчого руху учнівської молоді «Донбас заповідний», номінація фотографії

Одарій О.В.

 

Роменська С.В.

14 Рєзнікова Валерія 8 І місце в Міжнародному конкурсі  з української мови ат. П.Яцика

І місце в міський олімпіаді із зарубіжної літератури

ІІІ місце в міському огляді конкурсі дитячої творчості (номінація декоративно-прикладне мистецтво)

Мирошниченко Д.В.

Роменська С.В.

 

 

 

Директор ліцею                                             О.В. Глуханюк

 

 

Додаток  № 3

до наказу № 67 від 10.05.2017

 

Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманського ліцею

за напрямком «Художньо-естетичний»

за підсумками 2016 – 2017 н. р.   

                                                                                                                                                            

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-

ментори

 

1.

Мазніченко Яна 11 учасник Обласного конкурсу «Моя майбутня професія»

 

ІІ місце у міському етапі обласного еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний» (малюнок)

Роменська С.В.
2. Ковальова Ірина 10 І місце у Міжнародному благодійному фестивалі- конкурсі “Квітуча Україна» у номінації «Академічний вокал» (м. Київ) Бахіна Н. В.
3.  

Ступнік Ольга

 

10

ІІІ місце у Міському конкурсі дитячої творчості, номінація «Вокальне мистецтво»

Участь у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови

Роменська С.В

 

 

4. Піхтерьов Андрій

 

 

9 ІІІ місце у відкритому регіональному конкурсі серед учнів шкіл мистецтв «Мистецький арсенал»

Участь у обласному огляді конкурсі «Бахмутська весна»

ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі дитячої та юнацької творчості «Зіркова осінь» (м. Святогірськ), номінація Інструментальна музика

І місце у міському конкурсі на краще виконання 2-х різнохарактерних п’єс

 

Анісімов Є.Є.

 

 

 

 

5.

Кряжев Микита 8 IV місце у Всеукраїнських змаганнях із спортивних танців

ІІІ місце у відкритих Обласних змаганнях із спортивних бальних танців «Maximum open cup»

І та  ІІ місця в Обласному турнірі із спортивних бальних танців «Кубок Серпантина-2017»

VІ,  IV місця в інтернаціональному відкритому спортивному фестивалі в рамках «Гран-При Слобожанщини 2016-2017» «Cup Vinnese waltz»

ІІ місце в Кубке «Carnaval Resort and Spa» (Харків)

 

 

 

Хіміон Т.П.

 

Директор ліцею                                             О.В. Глуханюк

 

Додаток  № 4

до наказу № 67 від 10.05.2017

 

Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманського ліцею

за напрямком «Практично – перетворювальний»

за підсумками 2016 – 2017 н. р.

 

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-

ментори

 

 

1

 

 

 

Гура Єлизавета

 

10

І місце в обласному конкурсі художніх виробів на екологічну тематику в рамках еколого-краєзнавчого руху «Донбас заповідний»

ІІ місце в обласному етапі конкурсу юних умільців виробів з природного матеріалу «Природа і творчість»

ІІІ місце міському етапі новорічно-різдвяної виставки-конкурсі, номінація «Віфлеємська зірка»

ІІІ місце в міському етапі обласної природоохоронної акції «Проліска», номінація «Плакат»

ІІІ місце в міській олімпіаді з екології

Роменська С.В.

 

 

 

 

 

 

 

Степанова Н.І.

 

 

Директор ліцею                                             О.В. Глуханюк

 

 

Додаток  № 5

до наказу № 67 від 10.05.2017

 

Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманського ліцею

за напрямком «Психомоторна обдарованість»

за підсумками 2016 – 2017 н. р.   

                                                                                                                                                             

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-

ментори

1. Гетманенко Денис 11 І місце у Чемпіонаті України з пауерліфтингу серед юнаків

ІІ місце у міських змаганнях з настольного тенісу

ІІІ місце у Турнірі з волейболу спартакіади ЗНЗ

Рокочий О.О.

Сало В.Г.

2. Олефіренко Юлія 11 ІІІ місце у Чемпіонаті України з пауерліфтингу серед дівчат Роочий О.О
3. Верзілова Анна 11 ІІІ місце у Чемпіонаті Донецької області з пауерліфтингу серед дівчат

І місце у Відкритому чемпіонаті м. Лиман з пауерліфтингу

Мазур Д.В.
4. Савранський Дмитро 11 ІІІ місце у Турнірі з волейболу спартакіади ЗНЗ Сало В.Г.
5. Діденко Дмитро 11 ІІІ місце у Турнірі з волейболу спартакіади ЗНЗ

ІІІ місце у легкоатлетичній естафеті на приз газети «Зоря»

Сало В.Г.
6. Дзюба Віталій 11 ІІІ місце у Турнірі з волейболу спартакіади ЗНЗ Сало В.Г.
7. Макаренко Марк 11 ІІІ місце у легкоатлетичній естафеті на приз газети «Зоря» Сало В.Г.
8. Кононенко Данил 10 І місце в чемпіонаті Донецької області з кікбоксингу

ІІ місце в обласному чемпіонаті Донецької області із змішаних єдиноборств ММА

ІІІ місце у легкоатлетичній естафеті на приз газети «Зоря»

Дерев’янко П.М.

 

 

Сало В.Г.

9. Олійник

Денис

10 ІІІ місце у Чемпіонаті Донецької області з дзюдо Іванісенко В.А.
10 Бундюк Владислав 9  ІІІ місце в чемпіонаті Донецької області з дзюдо

ІІІ місце в чемпіонаті Донецької області з дзюдо серед юніорів

Іванісенко В.А.

Роменській О.С.

11 Сердюк Данило 9 ІІІ місце у легкоатлетичній естафеті на приз газети «Зоря» Сало В.Г.
12 Джура Євген 9 ІІІ місце у легкоатлетичній естафеті на приз газети «Зоря» Сало В.Г.
13 Гузенко Артур 9 І місце в чемпіонаті Донецької області з сумо

ІІІ місце в чемпіонаті Донецької області дзюдо серед юнаків та дівчат

І місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних журналістів

Іванісенко В.А.

 

Середа Л.А.

 

Роменська С.В.

14. Зайцев Ілля 9 ІІІ місце в чемпіонаті Донецької області із дзюдо Іванісенко В.А.
15. Гринь Роман 9 ІІ місце у Відкритому чемпіонаті Донецької області зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях в сумі багатоборства

 

Іванько О.В.

 

Директор ліцею                                                           О.В. Глуханюк

 

Додаток № 6

до наказу № 67 від 10.05.2017

Дані
про банк обдарованих дітей
Лиманського ліцею
за напрямком «Комунікативно-організаторський»
за підсумками 2016 – 2017 н. р

 

№ з/п
Банк основних даних
Клас
Досягнення
Учителі-

ментори

1 Піддубна Анастасія 11 учасник ХІV відкритого фестивалю дитячих і молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECоrd»

ІІІ місце в регіональному конкурсі науково-дослідницьких робіт з науково-промислового профілю

І місце в XXXIX науково-технічній конференції «Дні науки ДДМА-2017» (підсекція фінансів)

Дійсний член регіонального відділення МАН України

Сичевська-Дегтярьова М.В.
2 Юхновець Кароліна

 

9 Лауреат  ХV Міжнародного  фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес- весна  на Дніпрових схилах»

учасник обласного конкурсу «Василь Стус і Олекса Тихий – незламні лицарі правди і свободи»

І місце в обласному етапі конкурсу есе «Розповідає старе фото»

ІІ місце в XIII Всеукраїнському турнірі юних журналістів

ІІІ місце в міській грі-квесті «Подорож Україною»

ІІІ місце в міському етапі обласного конкурсу учнівських проектів-презентацій «З душею про Україну»

Мацегора В.Ю.

 

 

 

 

Роменська С.В.

 

 

3 Коренєв Ігор
 9
Член міської Ради школярів
ІІІ місце в міській грі-квесті «Подорож Україною»
Роменська С.В.
4.
Рибіна Вікторія
9
Член міської Ради школярів
ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних журналістів
Роменська С.В.
5.
Рогова Марія
9
ІІ місце у Всеукраїнському турнірі юних журналістів Роменська С.В.

 

Директор ліцею                                             О.В. Глуханюк