Шановні читачі на цій сторінці вам пропонуються інтернет ресурси, які можуть полегшити Вам пошук підручника або  художньої книжки.

Children Reading Books Together Clip Art

Підручники

http://www.libedu.ru/
http://schoolbooks.at.ua/
http://shkola.ua/book/index
http://enbv.narod.ru/
http://www.nbuv.gov.ua/
http://uchebniki.org.ua/

 

Художня література

http://www.kodges.ru/hudlit/
http://www.chl.kiev.ua/
http://vsiknygy.net.ua/
http://www.e-kniga.ru/
http://knugoman.org.ua/

 

Корисні посилання для самоосвіти педагогічних працівників:

На період карантину бібліотеки у багатьох країнах світу відкрили

доступ до своїх онлайн-ресурсів.

Є безліч ресурсів, які пропонують віртуальне відвідування музеїв https://museums.authenticukraine.com.ua/ua/  та онлайн-навчання.

Пропонуємо віднайти серед списку освітніх ресурсів ті, які вам особливо цікаві та необхідні.

Це і вебінари на «Всеосвіта» https://vseosvita.ua/webinar

і безкоштовні онлайн-курси на «Prometeus» https://prometheus.org.ua/courses-catalog/   та  «На урок»  https://naurok.com.ua/upgrade/psychology

 

Чарівний світ казок

10 фактів про українські казки, які ви не знали

Пропонуємо Вам добірку цікавих книжок

25 найзнаковіших дитячих книжок незалежної України

ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

Цього року в Україні відзначають вже 17-й день Європи

Вперше в Україні відзначили День Європи у 2003 році. Указом президента свято було “призначене” на третю суботу травня. Ясна річ, у 2020 році через пандемію коронавірусу та карантин День Європи не буде таким гучним та людним, як раніше.

Історія Дня Європи в Україні

День Європи відзначається 5 травня Радою Європи та 9 травня Європейським Союзом. Україна трохи відсунула цей день, зробивши нефіксованим, та запровадила його відзначення щороку у третю суботу травня.

Цей день, на відміну від міжнародних днів, запроваджених ООН та ЮНЕСКО, або державних і релігійних свят, не покликаний захищати когось від чогось або вшановувати чиюсь пам’ять. Для України це скоріше день-нагадування, день-знак, день-вектор як для країни, котра прагне стати повноправною частиною європейської спільноти і має на це всі права та підстави.

Для України, як для держави, що з самого початку свого існування була “вписана” у євразійський континент та у європейську геополітичну площину, це знаковий день. Він є приводом, аби засвідчити прагнення України існувати у мирі та розвивати свою силу нарівні з країнами об’єднаної Європи.

День Європи починався в Україні як день, коли іноземці з європейських спільнот, які мешкають або тимчасово перебувають в України, розповідали про життя у Європі, про історію та культуру інших держав. Тепер ми маємо дещо більший арсенал “європейських” заходів у третю суботу травня.

День Європи в Україні сьогодні

Цей день ілюструє стратегічний курс України на зближення з країнами Європейського Союзу та подальший вступ у ЄС та запровадження безвізового режиму з усіма європейськими країнами.

По всій Україні влаштовують заходи – у бібліотеках, на площах та у школах.

У Києві на Хрещатику на День Європи відкривається “Європейське містечко”, де представники Європейської Комісії, міжнародних організацій та посольств кожної країни Європи розповідають про Євросоюз, культуру та цінності країн. Також тут пригощають традиційними у тій чи іншій країні стравами та організовують конкурси та пізнавальні тренінги.

В облаштуванні свого павільйону у “Європейському містечку” Австрія робить ставку на вишуканість та відкриває “Віденську кав’ярню”, де грає впізнавана музика. Бельгія влаштовує мовні уроки та пригощає традиційним бельгійським пивом. Велика Британія запрошує на майстер-класи з шотландських танців під волинку. Ірландія представляє напої “Гінес”, “Джеймсон” та “Бейліс”.

В цьому році через пандемію публічне святкування Дня Європи скасовано, проте у низці регіонів його проводитимуть онлайн до кінця травня. Пропонуємо Вам долучитися до святкування Дня Європи в Україні,  перевірити свої знання і дізнатися щось нове:

Онлайн-вікторина “Відгадай країну ЄС” – https://youtu.be/C0qbm19hEBc

Європа-гра

Цікаво про Європу. Що можна почитати?

Україна – європейська країна комфорту, добробуту та безпеки

Тремоло та його європейська місія

Відкрий для себе Європу

Європейський Союз: що це таке і що він робить?

Європа у 12 уроках