Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. У Лиманському ліцеї дана акція стартувала 25 листопада в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок. Для учнів 8, 9  класів вчителем основ здоров’я Роменською С.В. з метою покращення мікроклімату у класних колективах проведено годину спілкування з елементами тренінгу «Стать та гендер! Долаємо стереотипи разом!», а на уроках громадянської освіти для учнів 10-11 класів вчителем Заруднєвою Л.Л. була проведена роз’яснювальна робота з елементами дискусії під гаслом: «Знай, розумій, дій, допоможи».

Протягом тижня з 02 по 06 грудня проводились різноманітні заходи, присвячені Всесвітньому  дню боротьби зі СНІДом (01.12 – інформаційні години «Зупинимо СНІД разом!»), Міжнародному дню боротьби з рабством (02.12 – підготовлено членами ЛУР «Лідер» інформаційну листівку, з якою було ознайомлено усіх ліцеїстів та розміщено на інформаційному стенді в ліцеї), Міжнародному дню людей з обмеженими фізичними можливостями (03.12 – підготовлено членами ЛУР «Лідер» інформаційний бюлетень, з яким було ознайомлено усіх ліцеїстів та розміщено на інформаційному стенді в ліцеї).

До Міжнародного дня волонтера (05.12) та Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі (06.12) класними керівниками проведено інформаційні бесіди з теми: «Життя це мить. Зумій його прожити».

До Міжнародного день боротьби з корупцією (09.12) та Міжнародного дня прав людини ліцеїсти 8-11 класів під керівництвом практичного психолога ліцею, починаючи з 20.11 провели ряд заходів в межах Всеукраїнського Дня Гідності: урок Мужності із залученням військових мотопіхотного полку, урок-реквієм до Дня пам’яті жертв Голодомору та Єдиний день права дитини. Вчителями гуманітарних дисциплін відпрацьовувались теми особистої гідності в ході вивчення літературних творів на уроках літератури та історії.

Практичним психологом Мартиненко З.М. проводилось анкетування з учнями 8-11 класів щодо визначення поінформованості щодо насилля та жорстокого поводження з дітьми; групові консультації для учнів: «Порушення прав дитини. Не мовчи про насилля!», для батьків та педагогів: «Насилля в сім’ї та його наслідки” та усний журнал «Увага! Телефони «Гарячої лінії» в дії, або куди звернутися у разі небезпеки?».  На стенді  психолога розміщено інформацію про номери «Гарячих ліній»,  «Національної дитячої «Гарячої лінії» з попередження домашнього насильства», куди звернутися у разі виникнення конфліктної ситуації «Медіація – крок до примирення»