10_1Україна

Краснолиманська міська рада

Відділ освіти

Краснолиманський ліцей

 

Н А К А З

від 31 травня 2016 року                                                              № 05-У

 

Про закінчення ліцею і отримання повної

загальної  середньої освіти учнями 11 класу ліцею

 

Вважати, що закінчила  11 клас (IV курс) ліцею і отримала повну загальну середню освіту учениця-екстерн Тимошевич Анна Владленівна:

 

Підстава: рішення педагогічної ради (протокол № 11 від 31.05.2016 року)

 

Директор ліцею                                                   О.В. Глуханюк

Надіслано до справи – 1

Виконавець О.І. Давиденко

 

 

 

 

 10_1

 

Україна

Краснолиманська міська рада

Відділ освіти

Краснолиманський ліцей

 

Н А К А З

від 31 травня 2016 року                                                              № 06-У

 

Про закінчення ліцею і отримання повної

загальної  середньої освіти учнями 11 класу ліцею

 

  1. Вважати, що закінчили 11 клас (IV курс) ліцею і отримали повну загальну середню освіту такі учні:
  2. Бабаскін Максим Олександрович
  3. Валковський Антос Олександрович
  4. Вершинін Євгеній Романович
  5. Гайдукова Юлія Сергіївна
  6. Горбатих Ольга Олександрівна
  7. Гудзенко Олексій Віталійович
  8. Гунько Олександр Сергійович
  9. Денщикова Карина Сергіївна
  10. Долгополий Владислав Сергійович
  11. Кобець Валерія Олегівна
  12. Ковальова Анастасія Юріївна
  13. Купріяненко Василь Сергійович
  14. Лещенко Вікторія Геннадіївна
  15. Лук’янчикова Орина Володимирівна
  16. Мікава Нателла Зауріївна
  17. Міхальков Максим Максимович
  18. Никитенко Ігор Юрійович
  19. Павлюченко Віолета Сергіївна
  20. Пазушко Світлана Іванівна
  21. Плешкова Діана Ігорівна
  22. Попіванова Анна Сергіївна
  23. Ребров Владислав Андрійович
  24. Ребров Марк Вадимович
  25. Рибін Максим Федорович
  26. Сажин Євгеній Вікторович
  27. Сердюк Дмитро Андрійович
  28. Сєріков Павло Олександрович
  29. Сіньковська Ксенія Іванівна
  30. Хода Владислава Андріївна
  31. Худолєй Альона Олексіївна
  32. Цой Владислав В’ячеславович
  33. Черепня Анастасія Романівна
  34. Чоста Аліна Вікторівна
  35. Штанько Єлизавета Олександрівна

Підстава: рішення педагогічної ради (протокол № 11 від 31.05.2016 року)

Директор ліцею                                                   О.В. Глуханюк

Виконавець О.І. Давиденко                                                               Надіслано до справи – 1

 

 

 

 10_1

 

Україна

Краснолиманська міська рада

Відділ освіти

Краснолиманський ліцей

 

Н А К А З

від 31 травня 2016 року                                                              № 07-У

 

Про переведення учнів І та ІІІ  курсів

ліцею на подальші курси навчання.

 

  1. Перевести на ІІ курс ліцею таких учнів:
  2. Бабіна Олександра Андрійовича
  3. Бундюка Владислава Сергійовича
  4. Гузенка Артура Валентиновича
  5. Гринь Романа Андрійовича
  6. Джуру Євгенія Станіславовича
  7. Зайцева Іллю Андрійовича
  8. Зозулю Олександра Євгеновича
  9. Кіріченка Олександра Сергійовича
  10. Колпакчі Володимира Володимировича
  11. Коренева Ігоря Валерійовича
  12. Лейкіна Михайла Марковича
  13. Мартиненка Андрія Олексійовича
  14. Махник Марину Сергіївну
  15. Наумову Карину Ігорівну
  16. Неклесу Аліну Дмирівну
  17. Паламарчука Сергія Олександровича
  18. Піхтерьова Андрія Дмитровича
  19. Саржевську Єлизавету Григорівну
  20. Сердюка Данила Васильовича
  21. Юркову Ганну В’ячеславівну

21.Юхновець Кароліну Геннадіївну

  1. Перевести на ІV курс ліцею таких учнів:
  2. Бобровську Єлизавету Володимирівну
  3. Верзілову Анну Олександрівну
  4. Гетманенка Дениса Валерійовича
  5. Горбаньова Андрія Євгенійовича
  6. Горох Богдана Вікторовича
  7. Діденка Дмитра Андрійовича

7.Дзюбу Віталія Віталійовича

8.Дуброву Діану Володимирівну

9.Кузнєцова Максима Юрійовича

10.Лук’янчикова Георгія Олександровича

11.Мазніченко Яну Юрїївну

12.Макарова Дмитра Олексійовича

13.Мироненка Дениса Андрійовича

14.Олефіренко Юлію Валеріївну

15.Піддубну Анастасію Олександрівну

16.Погребняк Олену Володимирівну

17.Савранського Дмитра Сергійовича

18.Саржевську Марію Григорівну

19.Скрика Аліну Сергіївну

  1. Семенову Єлизавету Олександрівну

21.Топорову Варвару Андріївну

22.Шарка Олександра Євгенійовича

23.Шепеля Максима Павловича

24.Шепеля Костянтина Костянтиновича

25.Чумаченка Владислава Костянтиновича

26.Шульженко Поліну Іванівну

27.Яковенко Анастасію Дмитрівну

Підстава: рішення педагогічної ради (протокол № 11 від 31.05.2016 року)

Директор ліцею                                               О.В. Глуханюк

 

Виконавець О.В. Глуханюк                                 Надіслано до справи – 1

 

 

 

 

 10_1

 

Україна

Краснолиманська міська рада

Відділ освіти

Краснолиманський ліцей

 

Н А К А З

від 09 червня 2016 року                                                              № 08-У

 

Про закінчення ліцею і отримання базової

загальної  середньої освіти учнем  9 класу ліцею

 

Вважати, що закінчив  9 клас (IІ курс) ліцею і отримав повну загальну середню освіту учень-екстерн Білоусов Дмитро Владиславович:

 

Підстава: рішення педагогічної ради (протокол № 12 від 09.06.2016 року)

 

Директор ліцею                                                   О.В. Глуханюк

Надіслано до справи – 1

Виконавець О.І. Давиденко

 

 

 

 

 10_1

Україна

Краснолиманська міська рада

Відділ освіти

Краснолиманський ліцей

 

Н А К А З

від 09 червня 2016 року                                                              № 09-У

 

Про закінчення школи ІІ ступеню

та отримання базової загальної

середньої освіти учнями ІІ курсу ліцею

                          

  1. Вважати, що закінчили ІІ курс та отримали базову загальну середню освіту такі учні:

 

1.Абрамов Михайло Костянтинович

  1. Ассєєв Микита Андрійович
  2. Валебний Олександр Денисович
  3. Гура Єлизавета Павлівна
  4. Дьомін Дмитро Олексійович
  5. Дьомін Олександр Олексійович
  6. Зінов’єва Дар’я Геннадіївна
  7. Зозуля Володимир Сергійович
  8. Зозуля Яна Євгенівна
  9. Ковальова Ірина Василівна
  10. Козоброд Дарія Юріївна
  11. Кононенко Данил Євгенович
  12. Копач Павл Васильович
  13. Крупенко Христина Сергіївна
  14. Курмаз Анастасія Сергіївна
  15. Олійник Денис Вікторович
  16. Очкасов Роман Романович
  17. Повтар Вероніка Анатоліївна
  18. Пономарьов Максим Миколайович
  19. Прончакова Єлизавета Миколаївна
  20. Рогов Олександр Олександрович
  21. Розумна Юлія Андріївна
  22. Сєрокурова Дарина Олексіївна
  23. Співак Аліна Вячеславівна
  24. Ступнік Ольга Олександрівна
  25. Тишковська Ганна Миколаївна
  26. Цвіга Богдан Романович
  27. Чеботарьов Богдан Олексійович
  28. Чепурна Поліна Юріївна
  29. Шкіренко Дмитро Юрійович

 

 

Директор ліцею                                               О.В. Глуханюк

 

Виконавець О.І. Давиденко                                                               Надіслано до справи – 1