31 травня о 10.00 через онлайн-конференцію в meet  на осатнній дзвоник онлайн приєдналось більшість ліцеїстів. Цей навчальний рік став для нас усіх новим викликом. Минулоріч ми пережили ковід, а цьогоріч усю Україну спіткала величезна біда – війна,  але вона не зупинила нічого і освітнього процесу теж не зупинила.

Ми вітаємо усіх ліцеїстів та наших рідних вчителів. Зараз ми не разом, але війна нас не разлучила і що найголовніше –  зробила нас сильнішими: ви продовжуєте дружити і спілкуватися з нами, щоправда найчастіше це робимо в онлайні, але це  яскравий приклад того, що ми величезна одна ліцейна родина.  

   

Ваше прагнення до отримання освіти, участь у різноманітних конкурсах та олімпіадах, волонтерському русі – це ще один крок до наближення Перемоги. 

Вітаємо наших вісьмикласників та десятикласників, що нагороджені похвальними листами:

Бікезіна Олексанра, Карпинська Дар′я, Коваліков Денис, Легуцька Евеліна, Заруднєв Нікіта
Парфьонов Антон, Єрошенко Ілля, Зінченко Мілана, Клечковська Катерина, Неклеса Марія.

Вітаємо наших дев’ятикласників, яки отримають свідоцтво з відзнакою та просто відмінників: це Стещова Валерія, Мима Вікторія, Сатоніни Ірина та Оксана, Клименко Олена.

Вітаємо нашу відмінницю та претенднтку на отримання срібної медалі Фесенко Аліну,

учнів, що отримають грамоти за окремі досягнення у вивченні предметів:

Кліменко Олена з трудового навчання та фізичної культури

Лайдьонов Олександр з основ здоров′я

Мима Вікторія з трудового навчання, основ здоров′я та фізичної культури

Сатоніна Ірина з трудового навчання та інформатики

Сатоніна Оксана  з трудового навчання, інформатики та основ здоров′я

Тернова Ксенія з основ здоров′я та трудового навчання

Дорохіна Катерина  з фізичної культури та захисту України, ІІ місце у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАНУ.

Рєзніков Михайло з фізичної культури та захисту України

Синяк Олег  з історії України та захисту України

Скрипник Михайло з захисту України

Чумак Вікторія з фізичної культури та захисту України

Цей навчальний рік закарбується для кожного з нас певними особливими моментами.  Хтось цей рік запам’ятає переміщенням до нових міст чи країн, хтось може запам’ятає сумними новинами про те, що його дому вже немає, або сумними звітсками про близьких та знайомих людей з нашої рідної Лиманщини, але разом із тим всі ми продовжує жити, і це головне. Щасти нам усім і скорішого повернення додому! Миру і злагоди!