Відповідно до «Положення про Олімпійський тиждень та Олімпійський урок в Донецькій області», в ліцеї  в період з 7 по 14 вересня проходить «Олімпійський тиждень». Всі олімпійські та спортивно-масові заходи проходять з метою популярізації фізичної культури і спортус, ведення здорового способу життя  та розбудови олімпійського руху.

07 вересня в ліцеї офіційно оголошено відкриття Олімпійського тижня „У спорті наша сила і здоров’я”, а 06 вересня з цієї значної нагоди учні 9-11 класів зробили сплав на 3-х рафтах по Сіверському Дінцю. Початок сплаву був у с. Студенок, кінцева зупинка – центральний пляж м. Святогірськ. Під керівництвом тренера,  майстра спорту з важкої атлетики та пауерліфтингу Кривенець  Руслани Василівни 25 учнів та два керівника (Роменська С.В., Заруднєва Л.Л.) пройшли мальовничими місцями річки 19 кілометрів, а це випробування не для слабких. І хоча місцями було важко, адже сплав на рафтах – це кропітка фізична та головне командна робота, дух змагання не залишав ліцеїстів протягом усіх трьох етапів сплаву (2 зупинки для відпочинку, купання, сніданок та обід на березі річки, похід в печери Арсень’ївського скіта Святогірської лаври з метою ознайомлення з історією рідного краю). Тому і гімн України  у виконанні однієї з команд під час «перегонів» звучав урочисто й логічно, хоча основною метою були не змагання, а розвиток фізичних та вольових якостей учнів-спортсменів, вмінь злагодженої роботи в команді та виховання патріотизму, любові до рідного краю.

Емоції дітей неможливо передати словами, тому дякуємо управлінню освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради, особисто начальнику – Діденко Н.М., безпосередньо відділу національно-патріотичного виховання за реалізацію такого масштабного проєкту та міській раді за можливість БЕЗКОШТОВНО! брати участь у таких приголомшливих заходах. Віват!

                                   

Класним керівником 10 класу, Мартиненко Зінаїдою Миколаївною було проведено Олімпійський урок з елементами рухових вправ: “Історія Олімпійського руху в Україні”.             

Бібліотекарем ліцею підготовлена виставка літератури: “Олімпійський путівник”. Діти мали змогу отримати більш детальну інформацію про Олімпійський рух.