В ліцеї протягом 07-14.09  пройшли Олімпійські уроки, в яких учні більше довідались про історію Стародавніх Олімпійських ігор та Олімпійських ігор сучасності, про українських олімпійців літніх та зимових ігор, якими пишається наша країна. 

Юні олімпійці взяли активну участь у різних масових фізкультурно-оздоровчих заходах і конкурсах на олімпійську тематику, а саме: ранкова зарядка у лісі, змагання з волейболу серед учнів 9-10 класів, у легкоатлетичній естафеті серед учнів 8-11 класів, провели челендж “Пліч о пліч”,  під час якого хлопці підтягувались на перекладині та передавали завдання із класу до класу.

   

Спортивно-оздоровчі заходи в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня були змістовними, масовими та веселими, тому всі учасники залишилися задоволеними й щасливими. Ми ще раз переконалися, що в нашому районі працюють і вчаться розумні, творчі, сильні, спритні й сміливі люди. Щиро дякуємо організаторам та учасникам Тижня, зичимо їм фізичного здоров’я й краси, олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях!