Зустрічаємо Новий 2020 рік!

Дорогі вчителі, учні та батьки!

Новий рік – це яскраве, урочисте і веселе свято. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає на здійснення найзаповітніших ваших мрій.

Нехай збудеться все задумане, а 2016 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше – любов і тепло наших сердець, увагу і турботу наших близьких, аби в новому році щасливих людей стало більше.

Бажаємо всім вам, аби новий рік приніс мир, спокій, справедливість та здоров’я, радість і впевненість у завтрашньому дні.

Успіхів вам, щастя і благополуччя!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

У нашому закладі також хотілося новорічної атмосфери. У холі з’явилось декоративне пано, прикрашене дитячими роботами, а на другому поверсі в холі розташувалась красуня-ялинка.

У останній день навчання діти взяли участь у новорічній розважальній програмі -конкурсі «Шалені зірочки!», де їм доводилось виконувати різноманітні новорічні завдання. Але головним завданням для кожного курсу було підготувати інсценізацію-копіювання номеру відомої зірки Шоу-бізнесу. Судили номери вельмишановне журі зі складу адміністрації. Всі виступи слід відзначити високим рівнем підготовки та креативності. Але все ж таки найвищу оцінку отримав танцювальний колектив Майкла Джексона у виконання учнів 11 класу. Всі отримали позитивні емоції.

Завершився вечір ліцейською дискотекою.