Всенародний День Знань, який щорічно відзначається 1 вересня,  традиційно розпочався з урочистої лінійки, яка зібрала на подвір’ї Лиманського ліцею здобувачів освіти, вчителів, батьків. Влітку всі добре відпочили, запаслися сонячною енергією і креативом, отже тепер настав час набиратися нових знань, наповнювати скарбничку життєвих цінностей.

Сьогоднішнє свято дійсно особливе, бо ми відзначаємо його в такий важливий для нашої Батьківщини рік – рік 30-тирічного ювілею Незалежності України.

Цього року 37 першокурсників переступили поріг Лиманського ліцею. Цим дітям тільки належить відчути радість майбутніх відкриттів і захоплюючої творчості на новому шляху, який розпочався для них вже сьогодні.

Теплі привітання директорки ліцею, Глуханюк Олени Вікторівни, з початком нового навчального року надавали святу особливої атмосфери, даруючи радість від довгоочікуваної зустрічі всіх членів великої ліцейської родини. Олена Вікторівна побажала всім присутнім міцного здоров’я, творчого натхнення, наполегливості, прагнення до нових досягнень, зазначивши, що свято Першого дзвоника – це старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за вірних друзів, за подолання нових висот.

Лиманський ліцей радо зустрічав поважну гостю, яка завітала на сьогоднішнє свято. Головний спеціаліст відділу освіти Управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради Рєзнікова Лілія Юріївна привітала ліцеїстів з Днем Знань, побажавши всім здобувачам освіти відмінного навчання та успішного підкорення наук.

Сьогоднішнє свято було дуже хвилюючим і для майбутніх випускників, бо навчання в одинадцятому класі є найважливішим і найвідповідальнішим етапом їхнього життя. Попереду напружений навчальний рік, сотні уроків і домашніх завдань, олімпіади, конкурси, спортивні змагання, ліцейські зустрічі, екзамени і найголовніше – вибір стежки майбутнього дорослого життя.

Святкову атмосферу доповнили пісні, вірші, яскраві флешмоби і, звичайно, напутні слова учнів четвертого курсу наймолодшим здобувачам освіти ліцею.

Урочистості добігають кінця…  Учні першого курсу, Лазаренко Іван та Карпинська Дар’я, дали перший дзвінок, який розпочав нову сторінку історії Лиманського ліцею, запрошивши ліцеїстів до стін рідного навчального закладу.

30-та річниця Незалежності України та вшанування пам’яті її захисників стали головними темами Першого уроку 2021-2022 навчального року, у ході якого ліцеїсти ставали учасниками віртуальних історичних квестів, торкаючись найцікавіших сторінок нашої історії, створювали квіти щастя, даруючи їх суверенній Україні, доповнюючи побажаннями миру, добробуту, національної єдності. А учні одинадцятого класу написали листи в майбутнє, зазначаючи свої найвизначніші досягнення і окреслюючи наступні кроки до досягнення омріяної мети.