Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди.

Підготувався до свята і ліцей.  Так 28 травня відбулись спортивні змагання між учнями 8-9 класів «Рух – це здорово», у яких взяли участь близька 30 учнів. Між дітьми були проведені різноманітні рухливі естафети, а перемогла дружба, адже основною метою заходу було провести активно та весело час.

31 травня на Голубих рзеах, на міському пляжі “Кокос” відбулись змагання змагання з веслування на байдарках, присвяченого Дню захисту дітей. У змаганнях брали участь команди секції дзюдо, Кіровська ЗОШ, ЗОШ № 4 та ліцей. Із захопленням спостерігали та вболівали за нашу команду учні 10 класу, тож учасники змагань Рєзніков Михайло, Скрипник Михайло та Саржевський Олександр показали прекрасний результа: 2 місце у дистанції на швидкість та 3 місце у дистанції “змійка”, оминаючи буйки. Вітаємо нашу команду “Форсаж” з гідним результатом.

Яскравим продовженням свята стане участь 01 червня  8 та 9-х класів у концертно-розважальній програмі до Дня Захисту дітей, підготовленою Будинком науки і техніки локомотивного депо.

   

І, звичайно,  апофеозом святкування Дня захисту дітей стане традиційне нагородження талановитої та обдарованої молоді нашого міста на Святі обдарованих учнів «Зустріч у мера», яка відбудеться 02.06.21р.о 10.00 у сесійній залі виконавчого комітету.  На свято запрошені  4 стипендіата ліцею, які будуть отримувати щомісячну стипендію управління освіти, молоді та спорту протягом року. Це Буряк Дар’я, Зінченко Мілана, учениці 9 класу за напрямком обдарованості “Практично-перетворювальний”;  Синяк Олег та Дорохіна Катерина, учні 10 класу, за напрямками “Комунікативно-організаційний” та “Інтелектуальний” відповідно, а також дві випускниці Макобрей Єлизавета та Капацина Юлія для нагородження Подякою та премією  управління освіти, молоді та спорту за активну участь в реалізації проєкту «Обдаровані діти» міської цільової програми «Освіта Лиманщини» у 2021 році.

Щиро бажаємо вам, дорогі наші ліцеїсти, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!