До Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці у Лиманському ліцеї, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, сприянню подальшому зміцненню патріотичного духу була проведена низка заходів.

Для учнів 11 класу було проведено виховну годину “Слава героям України!”, метою якої стало формування в учнів розуміння понять: «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни. Крім того, діючий рій військово-патріотичної гри “Сокіл” (Джура) приготував показовий виступ для окремих учнів 9 і 10 класів задля формування команди своїх послідовників.

До Дня захисників і захисниць України у 8-9 класах було проведено інформаційну виховну годину “Ми діти козацького роду”, у ході якої учні познайомилися з історією свята. Діти дізналися, що дата 14 жовтня об’єднує не одну пам’ятну дату.

Для учнів 10 класів була проведена виховна година “Цінуємо твій подвиг, солдате!” в дистанційному режимі, у ході якої діти пригадали історію свят, що відзначаються 14 жовтня, основні історичні факти періоду існування Запорозької  Січі та визначили місце цієї дати в новітній історії України та її роль для українського суспільства в умовах сьогодення.

У межах святкування Дня захисників і захисниць України серед здобувачів освіти Лиманського ліцею був проведений конкурс тематичних малюнків, присвячених цій даті. Хотілося б відмітити учнів 8-А класу, які взяли активну участь у конкурсі і надали найбільшу кулькість малюнків.

Ліцеїсти, хоч і заочно, але з усією щирістю дитячої душі бажали захисникам України сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості. А ще з великою надією висловлювали переконання, що Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає!