Шановні ліцеїсти! Якщо Ви цікавитесь психологією, а також хочете навчитися вирішувати конфлікти мирним шляхом, то саме для Вас з вересня 2021 року в ліцеї розпочали свою роботу гуртки “Психологія” та “Медіація. Вирішення конфліктів мирним шляхом”.

Керівник гуртків Мартиненко Зінаїда Миколаївна.

Шановні учні, запрошую Вас на гуртки у  дистанційній форматі навчання:

Гурток “Психологія” 09.05.2022 р. Вітаю, шановні вихованці гуртка! Продовжуємо знайомитися з цікавим світом психології. Продовжуємо вивчати розділ: “Психічні пізнавальні процеси”. Тема заняття: “Поняття уваги. Види уваги”  Будь-ласка перегляньте відеолекцію за покликанням: Пізнавальні   процеси .  В якості закріплення метеріалу і домашнього завдання пропоную Вам пройти цікавий тест щодо визначення вашої уваги за покликанням:   Цікаві тести на увагу

Успіхів Вам!

Гурток “Вирішення конфліктів мирним шляхом” 10.05.2022 р. Шановні вихованці гуртка, тема нашої зустрічі “Позиції та інтереси в конфлікті. Аналіз конфліктної ситуації з огляду на позиції та інтереси”. В цій темі ми розглянемо як відшукати позиції та інтереси сторін в конфлікті. Ознайомтесь з матеріалами заняття Ви можете за покликаннями:  Позиції та інтереси

Пропоную пройти тест за покликанням: Методика Томаса  який допоможе Вам з’ясувати, якій саме позиції в конфліктних ситуаціях віддаєте перевагу особисто Ви.

А також спробуйте відшукати нові варіанти виходу з ситуації у вправі “Апельсин”, розгляньте всі можливі варіанти виходу з ситуації відповідно до всіх можливих стратегій поведінки в конфлікті: “Жили були дві сестри і був у них один апельсин на двох. Виникла конфліктна ситуація.  Запропонуйте варіант виходу з цієї ситуації, щоб обидві сестри були задоволені. Варіанти вирішення ситуації надсилайте у групу  Телеграм. Успіхів Вам!

Бажаєте  приєднатися? Ласкаво просимо!

Також у ліцеї працює гурток військово-патріотичного спрямування “Сокіл – “Джура”. Якщо ти прагнеш формування та розвитку в собі повноцінної особистості, гармонійної людини, патріота Батьківщини, тоді тобі до нас.

Керівник гуртка Кислюк Дмитро Сергійович.

Графік роботи гуртків: 

Понеділок: “Психологія” – 14.50 – 16.50 год.

Вівторок:  “Медіація. Вирішення конфліктів мирним шляхом” – 14.50-15.50 год.

Середа: “Сокіл – «Джура»” – 15.45-17.45

До уваги гуртківців!

Шановні гуртківці, у зв’язку із переходом закладу освіти на дистанційне навчання пропонуємо вам також дистанційний формат занять.

Для гуртківців “Сокіл”- “Джура” 16.02 пропонуємо познайомитись з темою: “Перша допомога при ураженні електричним струмом”.