НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ

УКРАЇНСЬКА МОВА

МАТЕМАТИКА

Сучасна молодь дуже активно користується інтернет-ресурсами, тому, сподіваємось, шановні ліцеїсти, ви  станете підписниками соціальних мереж ДРЦОЯО, перейти на які можна із сайту Донецького РЦОЯО https://test.dn.ua/.

Донецткий центр своєчасно відповідає на всі запитання стосовно зовнішнього незалежного оцінювання і в чаті сайту регіонального центру, у розділі “Контакти” (https://test.dn.ua/faqs/), і у коментарях до відео та постах у соціальних мережах, тож активно долучаймося до інформаційної кампанії регіонального центру.

 

Радимо також обов’язково скористатися безкоштовними тренувальними онлайн-ресурсами для тестування та випробувати свої знання на тестах минулих років за посиланнями:

–  http://lv.testportal.gov.ua:8080/  – перевага ресурсу: можливість обирати тему за всіма предметами та заздалегідь побачити, над якими темами ще варто попрацювати.

– http://zno.osvita.ua/ – перевага ресурсу: це тестування з тією ж кількістю та формами завдань як і в сертифікаційних роботах ЗНО, оскільки зібрані реальні тести попередніх років. Є можливість одразу отримати консультацію у вигляді правил до завдання, яке пропонується, не шукаючи його у додаткових довідниках, що дуже зручно. Для доступу до консультацій потрібно зареєструватися на сайті. Після виконання всіх тестів Вам будуть надані правильні відповіді на всі завдання та розраховано ваш результат у тестових та рейтингових балах.

iLearn (https://ilearn.org.ua/ )– це безкоштовна гейміфікована платформа з навчальними онлайн-курсами, тестами та вебінарами для всіх, хто бажає навчатися та успішно скласти ЗНО.

– Студія онлайн-освіти EdEra  – безкоштовна платформа підготовки до ЗНО з англійської мови, української мови і літератури, математики, історії та біології.

Prometheus – безкоштовні курси з підготовки до ЗНО з математики, української мови і  літератури та історії України.

 4) Якщо ви обрали для ЗНО/ДПА історію України, то варто скористатися онлайн-тренінгами за посиланням http://lvtest.org.ua/index.php/pidhotovka-do-testiv :

  • Перелік пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, які містить програма ЗНО з історії України;
  • Історичні персоналії для візуального розпізнавання;
  • Тренажер з історії України «Карти (мапи)» з коментарем до кожного завданняhttp://lv.testportal.gov.ua:82/traneeHistory/edusite/maps.html

5) Якщо Ви обрали для ЗНО/ДПА іноземну мову, готуючись до аудіювання, скористайтеся ресурсами на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Аудіофайли з іноземних мов, які використовувалися для аудіювання попередніх років, Ви зможете знайти на сайті УЦОЯО в розділі «ЗНО/ДПА» на сторінках «Учаснику зовнішнього оцінювання» – «Тести минулих років».

Наприклад: за посиланням https://testportal.gov.ua/anglijska-mova-2021/   розміщено аудіофайл з англійської мови 2021 року. Прослухайте обов’язково!!!!

 ІІІ розділ. «Пробне ЗНО» https://test.dn.ua/probne-zno/

Немає нічого кращого, ніж практика. Тому запрошуємо взяти участь у пробному ЗНО 2022 року!

Реєстрація на пробне ЗНО 2022 буде проходити на сайті регіонального центру з 05 по 22 січня 2022 року за посиланням https://prob.test.dn.ua/

З детальною інформацією про умови реєстрації осіб, які виявили бажання брати участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, можна буде ознайомитися вже з 20 грудня 2021 року.

Тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня 2022року.

З інших навчальних предметів (історія України, математика, математика (завдання рівня стандарту), біологія, географія, фізика, хімія, англійська, іспанська, німецька та французька мови) відбудеться 26 квітня 2022 року. Тобто, у 2022 році кожен учасник зможе пройти тестування з двох предметів для проходження пробного ЗНО.

 VІІІ розділ. «ЗНО 2022 – відповіді на питання» – https://test.dn.ua/zno-2021/ . Ви можете поставити своє запитання на сторінці https://test.dn.ua/faqs/

 Наступного разу, у січні,  більш детально проаналізуємо інформацію щодо реєстрації на ЗНО

Запрошуємо приєднатися до нас:

 А тепер підсумуємо результати ознайомлення з сайтом.

 1. У скільки етапів буде проходити оголошення результатів ЗНО 2022 року? Помножте це число на кількість навчальних предметів, які Ви можете скласти безкоштовно у 2022 році.

2. Помножте отримане число на кількість бланків відповідей сертифікаційної роботи з української мови і літератури.

3. Додайте до отриманого числа кількість хвилин, відведених на тренувальне тестування по розділах програми на сайті Львівського регіонального центру.

4.Помножте отримане число на дату останнього оголошення результатів ЗНО з історії України та біології.

5.Відніміть від отриманого числа максимально можливу кількість балів за рейтинговою шкалою (для вступу до закладу вищої освіти).

6.Відніміть від отриманого результату кількість хвилин, відведених на виконання сертифікаційної роботи з математики (завдання рівня стандарту та кількість предметів ДПА, які Ви маєте пройти у 2022 році.

7.Відніміть від отриманого результату кількість завдань, які налічує сертифікаційна робота з географії.

Якщо в результаті Ви отримали 2022, то це означає, що ознайомлення з сайтом пройшло успішно.

Вітаємо з прийдешнім 2022 роком!!!

 Нехай ЗНО 2022 буде для Вас успішним!!!

 У січні 2022 року ми продовжимо розмову вже про реєстрацію та про пункти проведення ЗНО, додаткову сесію ЗНО.

 До нових інформаційних зустрічей!