Дані

про банк обдарованих учнів

Лиманського ліцею

за напрямком «Інтелектуальний»

за підсумками І семестру 2019 – 2020 н. р.

 

№ з/п Банк основних

даних

 Клас                       Досягнення Учителі-ментори
1. Зінченко Мілана 8

ІІІ  місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

ІІ місце у міському етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Галайтата В.В.

 

Зуєва Д.Д.

2. Скрипнік Михайло 9 ІІ  місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Галайтата В.В.

 

3. Галайтата Єлизавета

 

10 І місце в 49 Міжнародному конкурсі «50 слів» в номінації «Учасники до 18-ти років»

Лауреат  Євровікторини – 2019 (50 місце)

Галайтата В.В.

 

4. Слюсаренко Тетяна 10 Участь у обласному конкурсі –виставці робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Ми усе можемо»

І місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики

І місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Роменська С.В.

 

Заруднєв А.М.

 

Галайтата В.В.

5 Саган Володимир 11 І місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Участь у ІІІ (фінальному) етапі Міжнародного конкурсу з математики International Youth Math Challenge

І місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики

І місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з астрономії 

І місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики 

ІІ місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

Глуханюк О.В.

 

 

Кондратьєв І.В.

 

Заруднеєв А.М.

Мартиненко З.М.

6 Іванова Єва  

10

ІІІ місце у міському етапі X Міжнародному конкурсі ім. Т. Шевченка

І місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

І місце у  міському етапі XX Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика

І місце у міському етапі X Міжнародному конкурсі ім. Т. Шевченка

І місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Галайтата В.В.

 

 

 

Давиденко О.І.

7. Курицький Валерій 11 ІІ місце у  міському етапі Всеукраїнської олімпіади з біології Шевченко В.М.
8. Пилипчук Вікторія 10 І місце у міському етапі Всеукраїнської олімпіади з математики Данільченко О.В.

 

 Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманського ліцею

за напрямком «Художньо-естетичний»

за підсумками І семестру 2019 – 2020 н. р.   

                                                                                                                                                            

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-

ментори

1. Федоренко Дарина 8 Номінант щорічного конкурсу на звання «Людина року» в номінації «Юний талант»

Лауреат І ступеня у відкритому регіональному турі серед учнів шкіл  мистецтв «Мистецький арсенал»

І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Барвиста осінь»

І місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Зимова фантазія»

ІІ місце у обласному мистецькому  фестивалі-конкурсі «The voice of art»  

Бахіна Н.В.
2. Кряжев Микита 11  Призові місця у Міжнародних та Всеукраїнських відкритих змаганнях зі спортивних бальних танців, майстер спорту України зі спортивних бальних танців Хіміон Т.П.
3. Ведернікова Анастасія 11 ІІІ місце  у міському етапі обласного конкурсу «Тварини – наші друзі» Роменська С. В.

 Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманського ліцею

за напрямком «Практично – перетворювальний»

за підсумками 2019 – 2020 н. р.

 

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-

ментори

 

1. Боряєв Вадим 8 ІІІ місце у міському етапі конкурсі юних майстрів народних ремесл «Природа і творчість» Роменська С.В.
2 Макобрей Єлизавета 10 ІІІ місце у міському етапі конкурсі юних майстрів народних ремесл «Природа і творчість»

 

Роменська С.В.

 

Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманського ліцею

за напрямком «Комунікативно-організаторський»

за підсумками І семестру 2019 – 2020н. р

 

№ з/п Банк основних даних Клас Досягнення Учителі-

ментори

1. Синяк Олег 8 Переможець міської гри «Фото-квест»

Член міської ради школярів

Могильна О.В.

 

 

Дані

про банк обдарованих дітей

Лиманського ліцею

за напрямком «Психомоторна обдарованість»

за підсумками І семестру 2019 – 2020 н. р.   

                                                                                                                                                            

№ з/п Банк основних

даних

Клас Досягнення Учителі-

ментори

1. Череповський Дмитро 10 І місце у з Чемпіонаті Донецької області з волейболу серед юнаків У-17 Хандій С. Н.
2. Поважний Сергій 10  І та ІІ місце у Чемпіонаті Європи з кікбоксингу (борня – 1, 2, 3)

І та ІІ місця у чемпіонаті України з таїландського боксу та кікбоксингу серед  юнаків

І, ІІ, ІІІ місця у чемпіонатах Донецької області з кікбоксингу WKA у розділі фул-контакт, лау-контакт, лайт-контакт, змішаних єдиноборств ММА, рукопашного бою

Дерев’янко П.М.
3. Груздов Микита 10 І місце у Чемпіонаті Донецької області з дзюдо серед юнаків

 

Роменській О.С.

Іванісенко В.А.

4. Рєзніков Михайло 9 Командне ІІ місце у Чемпіонаті України з сумо серед юнаків

ІІ місце у Чемпіонаті Донецької області з дзюдо серед юнаків

ІІ місце у відкритому турнірі з дзюдо серед юнаків (Харків)

Роменській О.С.

Іванісенко В.А.

5 Дерев’янко

Микита

10 І місце у міських змаганнях з настільного тенісу Кислюк Д.С.
6 Шепель Олександр 9 ІІІ місце у Чемпіонаті Донецької області з дзюдо серед юнаків (жовтень, 18, квітень 19)

 

Роменській О.С.

Іванісенко В.А.

7 Скрипнік Михайло 8 І місце у чемпіонаті Донецької області з дзюдо серед юнаків

ІІ місце у відкритому обласному турнірі з боротьби самбо, присвяченому Дню захисника України

І місце у відкритій командній першості, присвяченій Всесвітньому дню дзюдо

 

Роменській О.С.

Іванісенко В.А.