14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків – «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»)відзначатимуть День захисника України.

Учні  ліцею активно берут участь у заходах вмежах Єдиного тижня національно-патріотичного виховання з нагоди відзначення Дня Захисника України.

Відбувся  флеш-моб “Козацькі забави”  серед учнів 10-11 класів, які виконували нормативи з розбирання та збирання автомату, вдягання на час противогазів, а у п’ятницю відбудуться  військо-патріотичні змагання “Естафета мужності”.

Класні керівники 8- 9 класів провели виховні години  «Цінуємо твій подвиг, солдате».

Серед учнів 10-11 класів були проведенв Сократівські бесіди  «Служба в Збройних Силах України та захист Батьківщини – конституційний обовʼязок кожного громадянина України».

Вчителем історії Заруднєвою Л.Л. були проведені уроки з історії України «Воїн крізь віки», присвячені  військовим традиціям українського козацтва у 9 класі та  українським національним військовим формуванням часів Першої світової війни, Української революції 1917-1921 років у 10 класах.

В рамках святкування Дня Захисника України відбувся також збір гуманітарної допомоги на фронт, який буде передано військовим у м. Авдіївка.

11 жовтня учні 8-9 класів організували та підготовили флешмоб “Україна понад усе”, присвячений захисникам України.