У 1972 році у Стокгольмі відбулася Всесвітня конференція із захисту довкілля, на якій були присутні повноважні представники 113 держав. Учасники конференції ухвалили рішення щодо щорічного проведення Всесвітнього дня охорони довкілля 5 червня. Всесвітній день охорони довкілля є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії. 

Святкування цього Дня розраховане на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони довкілля; дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку; сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади; а також роз’яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більше безпечне й благополучне майбутнє.

Ліцеїстам було запропоновано взяти участь в акції “Зелена планета”, мета якої очистити власними зусиллями нашу планету, наше місто, тож  під час прогулянок лісом на вихідних днях можна було взяти із собою пакет, щоб зібрати сміття. Дякуємо усім небайдужим мешканцям нашого міста та ліцеїстам, які систематично беруть участь у таких заходах.