11 травня 1971 року генеральному секретареві ООН надійшло звернення, яке підписали 2200 діячів науки й культури з 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв’язку із забрудненням довкілля: «Або ми покінчимо із забрудненням, або воно покінчить із нами».

У 1972 році у Стокгольмі відбулася Всесвітня конференція із захисту довкілля, на якій були присутні повноважні представники 113 держав. Учасники конференції ухвалили рішення щодо щорічного проведення Всесвітнього дня охорони довкілля 5 червня.

Всесвітній день охорони довкілля є одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем довкілля, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.

Святкування цього Дня розраховане на те, щоб привнести людський фактор у питання охорони довкілля; дати народам світу можливість активно сприяти стійкому й справедливому розвитку; сприяти розумінню того, що основною рушійною силою зміни підходів до природоохоронних питань є громади; а також роз’яснити корисність партнерських відносин, щоб у всіх країн і народів було більше безпечне й благополучне майбутнє.

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху в Україні. Міністерство освіти і науки України, Міністерство молоді та спорту України спільно з “THE COCA-COLA FOUNDATION” започаткували Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей та молоді #OLYMPICLAB.

Скачать (DOCX, 2.46MB)

Скачать (DOCX, 2.25MB)

Тож запрошуємо активних і небайдужих до розвитку спорту та екології нашого регіону лідерів долучитись до цього проєкту. За детальною інформацією та пропозиціями звертатись до заступника директора з виховної роботи Роменської С. В.