Сьогодні, з ініціативи ООН, відзначається Всесвітній день водних ресурсів.

День встановлений за рішенням учасників Конференції ООН з навколишнього середовища, яка відбулась у Ріо-де-Жанейро 3-14 червня 1992 року. Кожен знає, що значить вода в житті людини. Вона – основа самого життя. Загалом День присвячений питанню використання природних чинників для подолання водних проблем XXI століття, адже екологічні збитки, пов’язані зі зміною клімату, ведуть до криз, пов’язаних з водою, які спостерігаються в усьому світі. В результаті деградації грунтів і рослин, річок і озер, все частіше відбуваються повені, спостерігається посуха, забруднюються водойми.

Щороку 22 березня відбуваються заходи, спрямовані на висвітлення конкретної теми, пов’язаної зі збереженням водних ресурсів. Тема 2021 року – цінність води.

В рамках цієї теми в соціальних мережах ведеться глобальний діалог про те, як люди цінують воду для всіх видів її використання. Мета полягає в тому, щоб створити більш повне розуміння того, як вода цінується різними людьми в різних контекстах, щоб ми могли зберегти цей дорогоцінний ресурс для кожного. ООН та члени ЛУР “Лідер” закликають ліцїстів приєднатися до обговорення, використовуючи хештеги # Water2me і #WorldWaterDay. Бережімо воду!