7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров’я, починаючи з 1950 року, саме тоді було засновано Всесвітню організацію охорони здоров’я в рамках ООН (ВООЗ). Мета святкування — підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому. У наш час здоров’я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища. Згідно з даними вчених, здоров’я залежить від багатьох чинників: більше ніж на 50% воно обумовлено способом життя людини, близько 40% — соціальними й природними умовами життя, 10% становить спадковість. Геніальний лікар і філософ Давнього світу Гіппократ стверджував, що яка діяльність людини, такою вона і є, такі і її хвороби. Висновок такий — необхідність вести здоровий образ життя була актуальною як в стародавньому світі, так і сьогодні, тому що він (здоровий образ) — є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров’я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах, забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля. ВОЗ присвячує кожен щорічний Всесвітній день здоров’я будь-яким темам і проводить різні пропагандистські заходи, як в цей день, так і тривалий час після 7 квітня. Зокрема, їм приділяють увагу Генеральний секретар ООН і Генеральний директор ВОЗ в своїх щорічних посланнях, присвячених цьому дню.

У ліцеї з цієї нагоди було проведено ряд заходів.

06 квітня проведено профілкатичну бесіду інспектором сектору ювенальної превенції відділення Лиманської нацональної поліції Боярською А.В. з учнями 10 та 11 класів щодо шкідливості вживання наркотичних, психотропних речовин та прекурсорів та кримінальноі відповідальності за придбання та їх розповсюдження.

Класними керівниками 8-11 класів було проведено інформаційні години щодо пропаганди здорового способу життя “Здорово жити – здорово!”

 

Учителем основ здоров’я Роменською С.В. були проведені практичні заняття в 8 та 9 класах щодо відмови від небезпечних пропозицій щодо вживання шкідливих звичок. А сама розпочала онлайн- челендж “Активний учитель – активний учень”, під час якого надала у групи з дітьми колаж із власних фото, які пропогують здоровий спосіб життя і закликала учнів також зробити такі колажі і розповюджувати у Вайбер або Телеграм- групах.

  

А також в рамках обласного заходу облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх – спільна турбота» ліцеїсти 06 квітня прибрали майданчик з тренажерами, що розташований на території закладу.

Будьмо здорові!))