Сьогодні у Лиманській міській раді відзначали учнів, які показали високий рівень знань, захищали честь своєї школи, Лиманської громади, України та стали переможцями й призерами обласних та Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої Академії наук, обласних, всеукраїнських і навіть міжнародних  конкурсів і змагань! Серед них були й учні нашого закладу. На заході також були присутні секретар міської ради Надія Ляшко, заступник міського голови Юрій Афонін та  начальник управління освіти, молоді та спорту Надія Діденко.

Заступник міського голову Юрій Афонін вручив Подяки управління освіти, молоді та спорту нашим випускницям 11  Макобрей Єлизаветі та Капацині Юлія, які посіли цьогоріч призові місця на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницькіх робіт МАНУ, а також є учасницями Всеукраїнських та Міжнародних конференцій в галузі психології та педагогіки.

Стипендіати управління освіти, молоді та спорту Лиманської міської ради, які плідно попрацювали у навчальному році і отримали  значні результати для себе, для  своїх наставників та нашої громади, були нагороджені Подяками  управління освіти, молоді та спорту 2021 року. Це 2 учениці9 класу: Буряк Дар’я та Зінченко Мілана  за напрямком обдарованості “практично-перетворювальний” (перемоги та призові місця в обласних конкурсах декоративно-ужиткового напрямку), 2 учня 10 класу: Дорохіна Катерина за напрямком “Інтелектуальний” (призове місце на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницькіх робіт МАНУ,  участь у Всеукраїнських та Міжнародних конференцій в галузі психології) та Синяк Олег за напрямком “комунікативно-організаторський”, який став переможце міжнародного конкурсу юних журналістів “Прес-весна на Дніпрових схилах” та лауреатом обласного дебатного турніру “Обговорення суспільно важливих тем”.

Вітаємо наших ліцеїстів з їхніми перемогами, бажаємо усім мудрості, виваженості, завзятості й наполегливості у досягненні своїх цілей.